Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

25.04.2017

Food Union piedāvā četrus jaunus zīmola "Valmiera" jogurtus

Virzoties uz mērķi patērētājiem piedāvāt veselīgus produktus ar augstu pievienoto vērtību, Latvijā vadošais piena pārstrādes uzņēmums Food Union ir paplašinājis paaudzēs mīlētā zīmola “Valmiera” produktu klāstu ar četriem jaunumiem. Tiem, kam cieņā ir liesāki piena produkti, radīts “Valmiera” Grieķu jogurts ar 0% un 2% tauku saturu. Savukārt, tiem, kuri labprāt izvēlas ar olbaltumvielām bagātinātus piena produktus, radīts universāls “Valmiera” Fit&Protein jogurts ar 37g olbaltumvielu un 0% un 2% tauku sastāvā. Investīciju apjoms, kas ieguldīts jauno produktu palaišanā tirgū, ir ap 60 tūkstošiem eiro.

Visi jaunie “Valmiera” produkti – Grieķu jogurti un Fit&Protein jogurti – tiek gatavoti no augstākās kvalitātes Latvijā ražota piena, pievienojot īpašas pienskābas baktērijas. Tie ir 100% dabīgi produkti bez pievienotā cukura, tāpēc piemēroti plašam cilvēku lokam.

“Pasaules uztura un veselīga dzīvesveida tendences rāda, ka aizvien pieaug ar olbaltumvielām bagātinātu produktu popularitāte. Tāpēc esam radījuši divas jaunu produktu līnijas, kuru sastāvā ir augsts olbaltumvielu daudzums. Grieķu jogurts noteikti patiks cilvēkiem, kuriem cieņā liesāki piena produkti – tas būs lielisks brokastu ēdiens, kā arī kā liesāka alternatīva skābajam krējumam dažāda veida ēdienos. Savukārt Fit&Protein noteikti patiks sportiskākiem cilvēkiem, kuri rūpējas, lai viņu ikdienas uzturā būtu pēc iespējas vairāk dabisku olbaltumvielu,” uzsver Ilona Jaroša, Food Union zīmola vadītāja.

Grieķu jogurts – ideāls veselībai un tievēšanai

Jaunais “Valmiera” Grieķu jogurts tiek gatavots pēc īpašas piena apstrādes metodes, kā rezultātā tam ir ļoti blīva un krēmīga struktūra, piesātināta un viegli skābena garša. Tas ir bagāts ar kalciju un olbaltumvielām, kas rūpējas par vielmaiņas kontroli organismā. Tādējādi tas ir lieliski piemērots cilvēkiem, kuri ievēro veselīgu dzīvesveidu un rūpējas par savu figūru.

Vienlaikus Grieķu jogurta iekļaušana uzturā palīdz cīnīties ar stresu. Tas ir piemērots arī cilvēkiem ar diabētu, jo augstais olbaltumvielu daudzums to sastāvā palīdz saglabāt stabilu cukura līmeni asinīs. Taču līdzās diētiskajām īpašībām, “Valmiera” Grieķu jogurtam ir arī plašs pielietojums kulinārijā – gan kā brokastu un veselīgo kokteiļu pamatsastāvdaļa, gan arī desertos, mērcēs un salātos. 

Fit&Protein jogurts spēcīgam ķermenim un enerģiskai dzīvei

Par prieku aktīva dzīvesveida cienītājiem, kā arī spēkavīriem un sportistiem ir radīts universāls zīmola “Valmiera” Fit&Protein jogurts. Šī produkta sastāvā ir 37g dabīga piena proteīna, kas ne tikai veicina muskuļu masas pieaugumu, bet arī pozitīvi ietekmē kaulu veselību, sirdsdarbību un uzlabo atmiņu.

Jaunais Fit&Protein jogurts, pateicoties augstajam olbaltumvielu daudzumam, ir arī labs veids, lai remdētu izsalkumu un atgūtu spēkus. Tas ir lieliski lietojams ne tikai visās ēdienreizēs, bet arī sāļajos ēdienos un kā veselīga uzkoda pirms vai pēc treniņa.

Jaunie “Valmiera” jogurti jau ir pieejami tirdzniecības tīklu Maxima, Mego, Stoockmann, Elvi, Beta, Aibe veikalos, kā arī citos mazākos piemājas veikaliņos un, sākot ar maiju, būs pieejami arī tādos lielveikalos kā Rimi, Prisma un Sky.

  

Vēl ziņas

Kas drošāks- steiks vai nageti
Uztura speciāliste Lizete Puga: ieteicamākie ēdieni ķermeņa labsajūtai
Veiksmīgi noritējis seminārs Somijas medijiem un tūrisma nozares pārstāvjiem
Ir nācis klajā pirmais MICHELIN ceļvedis Latvijā
Ēdienu inovācijas un hibrīdēdieni ilgtspējīgai pārtikas nozarei


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts