Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

08.02.2017

FOOD UNION GRUPA saņem ievērojamas investīcijas

Starptautiskā piena produktu un saldējuma ražošanas uzņēmumu grupa Food Union, kurai pieder vadošās tirgus pozīcijas Ziemeļeiropā un Latvijā, ir saņēmusi investīcijas 214 miljonu EUR (225 miljonu ASV dolāru) apmērā no PAG, vienas no Āzijas lielākajām privātā kapitāla firmām, un jau esošā investora Meridian Capital.  

Food Union pamata uzņēmējdarbība ir piena produktu un saldējuma ražošana Ziemeļeiropas tirgiem. PAG un Meridian Capital investīcijas atbalstīs Food Union paplašināšanos Ķīnā, kur Food Union ir gandrīz pabeidzis divu modernu pārstrādes rūpnīcu būvniecību. Papildus sniegtajām investīcijām, PAG nodrošinās Food Union dziļas un specifiskas zināšanas par valsti, kā arī dalīsies ar būtisku darba pieredzi Ķīnas tirgū vadības komandas atbalstam. PAG investēs 161,6 miljonus EUR (170 miljonus ASV dolāru), bet Meridian Capital investēs 52,4 miljonus EUR (55 milj. ASV dolāru) Food Union uzņēmumu grupā.

„2016. gads bija lielisks gads Food Union uzņēmumu grupai. Eiropā esam nostiprinājuši savas pozīcijas vietējos tirgos un esam iegādājušies divas saldējuma ražotnes Norvēģijā un Rumānijā. Ķīnā uzsākām divu modernu piena pārstrādes rūpnīcu celtniecību, kuru ražotos augstas klases piena produktus Ķīnas patērētāji varēs iegādāties jau 2018.gada sākumā. PAG un Meridian investīcijas ir atbalsts Food Union stratēģijai, un mēs ar cerībām raugāmies uz sadarbību ar PAG, lai Ķīnā izveidotu spēcīgu piena produktu ražošanas uzņēmumu,” skaidro Andrejs Beshmeļņickis, Food Union grupas globālais vadītājs un dibinātājs.

„Mēs priecājamies par iespēju sadarboties ar Food Union un Meridian Capital, veidojot uzņēmumu, kas palīdzēs Ķīnā ražot labākos piena produktus. Arvien pārtikušāko un vērīgāko ķīniešu patērētāju vidū ir liels pieprasījums pēc tādiem kvalitatīviem proteīna produktiem, kādi ir Food Union ražotie. Food Union grupai ar savām tehnoloģijām, tehnoloģisko kompetenci un ražošanas iespējām ir unikāls stāvoklis, lai Ķīnas tirgū piedāvātu pieprasītus produktus,” norāda Veijians Šans (Weijian Shan), PAG priekšsēdētājs un vadītājs.

„Ienākšana Ķīnā, kas ir viens no lielākajiem un ātrāk augošajiem patērētāju tirgiem pasaulē, ir nozīmīgs solis Food Union uzņēmumu grupai,” piebilst Askars Alšinbajevs, Meridian Capital vadošais partneris. „Mēs esam pārliecināti, ka, sadarbojoties ar PAG, varēsim īstenot savu stratēģiju — ražot Eiropas kvalitātes piena produktus, kurus prasīgie ķīniešu patērētāji baudīs un tiem uzticēsies.

Eiropā Food Union grupa turpinās darbu pie augstas pievienotās vērtības produktu izstrādes un ražošanas piena un saldējuma segmentā, savu tirgus pozīciju stiprināšanas Baltijā, Ziemeļvalstīs, Centrālajā un Austrumeiropā, NVS valstīs, kā arī pie eksporta iespēju paplašināšanas Tuvajos Austrumos un Ķīnā.

 

Horeca

  

Vēl ziņas

Aizvadīts jau 3.starptautiskais konkurss ”Learn, Know, Do, Can, Show”
Veiksmīgi noslēgusies AEHT sagatavošanas konference Rīgā
Latvijas pavāru elite nu jau trešo reizi startē Bocuse d’Or Eiropas atlasē, Pasaules prestižākajā pavāru konkursā!
Inovatīvs sadarbības projekts - mobilā mācību lietotne viesmīlības nozarē
Kas drošāks- steiks vai nageti


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts