Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

01.01.2014

“Five Eyes AB” pārstāvēs “Latvijas balzams” produktu portfeli Ziemeļvalstu tūrisma un beznodokļu tirdzniecības zonā

Baltijas lielākais alkoholisko dzērienu ražotājs AS “Latvijas balzams” (Rīga, Latvija) ir parakstījis sadarbības līgumu ar uzņēmumu “Five Eyes AB”, piešķirot tiesības pārstāvēt uzņēmuma zīmolu portfeli Ziemeļvalstu tūrisma un beznodokļu tirdzniecības jeb Duty free zonā. Uzņēmums “Five Eyes AB” nodrošinās „Latvijas balzams” zīmolu mārketingu un pārdošanu gaidāmajās ikgadējās cenu aptaujās 2014. - 2015. gadā. Sadarbības līgums ir noslēgts uz trīs gadiem un ir stājies spēkā. 

“Latvijas balzams” komercdirektors Valters Kaže komentē: “Ziemeļvalstu tūrisma un Duty free tirgus ir svarīgs pārdošanas kanāls mūsu produkcijai. Uzsākot sadarbību ar “Five Eyes AB”, kas ir viens no pieredzes bagātākajiem un vadošajiem spēlētājiem Ziemeļvalstu reģionā, ceram vairākkārt paplašināt esošo tirgus daļu un produkcijas piedāvājumu.”

Fredriks Borins (Fredrik Borin), “Five Eyes” dibinātājs un vadošais partneris saka: “Priecājamies, ka mūsu esošā sadarbība ar “SPI Group” tiek stiprināta un  paplašināta ar “Latvijas balzams” dzērienu portfeļa zīmoliem. “Latvijas balzams” produktu zīmoli aizpildīs trūkstošo alkoholisko dzērienu nišas mūsu dzērienu portfelī un stiprinās “Five Eyes” izaugsmi Ziemeļvalstu reģionā”. 

Par “Five Eyes”

Uzņēmums “Five Eyes” ir dibināts 2009.gadā un kopš 2012. gada oktobra pieder “Solera Beerage Group”, kuru pamatdarbība fokusējas uz tūrisma un beznodokļu tirdzniecības zonu. “Five Eyes” ir pilna servisa aģentūra, nodrošinot visus nepieciešamos pakalpojumus, lai zīmoli veiksmīgi ienāktu Ziemeļvalstu un Baltijas tirgos. Galvenos pakalpojumus, kā tirgus analīzi, pārdošanu, mārketinga plānošanu un zīmolvedību, veic uzņēmuma pieredzējušo profesionāļu komanda. Papildu pakalpojumi, kā mārketinga materiālu ražošana, loģistika un izplatīšana, tiek uzticēta sadarbības partneriem. Kopš uzņēmuma dibināšanas brīža “Five Eyes” ir piedzīvojuši strauju izaugsmi un pārstāv tādus alkoholisko dzērienu zīmolus kā “Stolichnaya”, “Old Pulteney”, “Glenfarclas”, “Mackmyra” un “Cognac de Luze”.

Par AS “Latvijas Balzams” 

AS “Latvijas balzams” ir vadošais alkoholisko dzērienu ražotājs Baltijā, ar tradīcijām bagātu vēsturi kopš 1900. gada. Uzņēmums pārstāv 24% Latvijas alkoholisko dzērienu tirgus un ražo šodien vairāk nekā 100 dažādus produktus gandrīz visos stipro un vieglo alkoholisko dzērienu segmentos, no kuriem vairākos ir izteikts tirgus līderis Latvijā. 

AS “Latvijas balzams” nodrošina vairāk nekā 600 darba  vietas un ir viens no lielākajiem nodokļu maksātājiem Latvijā, kā arī pārtikas nozares lielākais uzņēmums Latvijā.  Starp mūsu ražotajiem produktiem ir tādi pasaulē atzīti zīmoli kā Stolichnaya, Moskovskaya, Rīgas Melnais balzams un vietējā tirgū populārākais dzirkstošais vīns Rīgas šampanietis. 

Mūsu lielākais lepnums - Rīgas Melnais balzams, ir viens no senākajiem alkoholisko dzērienu zīmoliem Eiropā, kas savu pirmsākumu rod tālajā 1752. gadā. Uzņēmumam Rīgā pieder dzirkstošo vīnu un vieglo alkoholisko dzērienu, kā arī stipro alkoholisko dzērienu ražotne. 

AS “Latvijas balzams” ir viens no Latvijas vadošajiem eksportētājiem - tā produkcija pieejama vairāk nekā 160 valstīs ar SPI Group starpniecību un vairāk nekā 30 pasaules valstīs tiešā eksporta ceļā. 

Uzņēmuma kvalitātes vadības sistēma ir sertificēta saskaņā ar ISO standartiem. Produkcijas augsto kvalitāti apliecina ne tikai simtiem apbalvojumu dažādos pašmāju un starptautiskos konkursos gūtie kvalitātes sertifikāti, bet arī gadu desmitos iemantotā patērētāju uzticība. Ražošanā ieviesti starptautiski kvalitātes standarti, tie piemēroti arī izejvielu iepirkumam, iepakojumam, darba kultūrai. 

2013. gada maijā AS “Latvijas balzams” ieguva sudraba medaļu Ilgtspējas indeksā, uzlabojot savu kopējo sniegumu salīdzinot ar 2012. gadu, kas apliecina mērķtiecīgu darbu uzņēmuma iekšējo procesu efektivizācijā un risku vadībā.


Dana Hasana

  

Vēl ziņas

Aizvadīts jau 3.starptautiskais konkurss ”Learn, Know, Do, Can, Show”
Veiksmīgi noslēgusies AEHT sagatavošanas konference Rīgā
Latvijas pavāru elite nu jau trešo reizi startē Bocuse d’Or Eiropas atlasē, Pasaules prestižākajā pavāru konkursā!
Inovatīvs sadarbības projekts - mobilā mācību lietotne viesmīlības nozarē
Kas drošāks- steiks vai nageti


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts