Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

20.11.2019

Fissman turpina paplašināties, atverot jauna koncepta veikalu

Virtuves trauku un piederumu ražotājs Fissman turpina paplašināt mazumtirdzniecības tīklu Latvijā, atverot jau ceturto veikalu Rīgā. Jaunais 90 kvadrātmetru plašais veikals tiek atvērts tirdzniecības centrā Alfa. 

Veikala iekārtojums un dizains ievērojami atšķiras no jau pircējiem ierastajām Fissman tirdzniecības vietām. Jaunā koncepta pamatā ir ērtums un dabiskums, kas interjerā panākts, izmantojot ekoloģiskus materiālus un mazāk spilgtus krāsu toņus. 

Kā stāsta uzņēmuma Fissman Latvijas direktore Kristīne Ginķo, jaunatvērtā veikala izveidē ir investēti ap 60 tūkstoši eiro un ražotāja investīcijas Latvijas tirgū turpinās, drīzumā plānots vēl viens veikals. 

“Pēc pāris mēnešiem plānojam atvērt vēl vienu, tikpat plašu veikalu Rīgā. Esam ražotājs, tāpēc varam pielāgoties tirgus vajadzībām, kā arī spējam piedāvāt plašu un daudzveidīgu sortimentu. Katru mēnesi piedāvājumu papildina kāds aktuāls jaunums. Katrā tirdzniecības vietā pircējiem pieejamas ap 1800 preču vienības. Populārākās preču grupas joprojām ir pannas un katli, īpaši t.s. biopannas, tāpat nu jau Latvijas pircēji ir iecienījuši arī termosus un termokrūzes, kā arī ļoti pieprasīta ir eko trauku līnija bērniem,” stāsta SIA Fissman vadītāja.

Latvijas tirgū Fissman ienāca pirms diviem gadiem, ražotāja galvenais birojs atrodas Hongkongā. Zīmols ir pārstāvēts Eiropā, Austrumeiropā, Vidusaustrumos un Āzijā. Kopā pasaulē šobrīd ir ap 400 Fissman veikalu.  
Veikals tirdzniecības centrā Alfa tiks atklāts ceturtdien, 21.novembrī.   

Vēl ziņas

Veiksmīgi noslēgusies AEHT sagatavošanas konference Rīgā
Latvijas pavāru elite nu jau trešo reizi startē Bocuse d’Or Eiropas atlasē, Pasaules prestižākajā pavāru konkursā!
Inovatīvs sadarbības projekts - mobilā mācību lietotne viesmīlības nozarē
Kas drošāks- steiks vai nageti
Uztura speciāliste Lizete Puga: ieteicamākie ēdieni ķermeņa labsajūtai


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts