Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

20.11.2019

Fissman turpina paplašināties, atverot jauna koncepta veikalu

Virtuves trauku un piederumu ražotājs Fissman turpina paplašināt mazumtirdzniecības tīklu Latvijā, atverot jau ceturto veikalu Rīgā. Jaunais 90 kvadrātmetru plašais veikals tiek atvērts tirdzniecības centrā Alfa. 

Veikala iekārtojums un dizains ievērojami atšķiras no jau pircējiem ierastajām Fissman tirdzniecības vietām. Jaunā koncepta pamatā ir ērtums un dabiskums, kas interjerā panākts, izmantojot ekoloģiskus materiālus un mazāk spilgtus krāsu toņus. 

Kā stāsta uzņēmuma Fissman Latvijas direktore Kristīne Ginķo, jaunatvērtā veikala izveidē ir investēti ap 60 tūkstoši eiro un ražotāja investīcijas Latvijas tirgū turpinās, drīzumā plānots vēl viens veikals. 

“Pēc pāris mēnešiem plānojam atvērt vēl vienu, tikpat plašu veikalu Rīgā. Esam ražotājs, tāpēc varam pielāgoties tirgus vajadzībām, kā arī spējam piedāvāt plašu un daudzveidīgu sortimentu. Katru mēnesi piedāvājumu papildina kāds aktuāls jaunums. Katrā tirdzniecības vietā pircējiem pieejamas ap 1800 preču vienības. Populārākās preču grupas joprojām ir pannas un katli, īpaši t.s. biopannas, tāpat nu jau Latvijas pircēji ir iecienījuši arī termosus un termokrūzes, kā arī ļoti pieprasīta ir eko trauku līnija bērniem,” stāsta SIA Fissman vadītāja.

Latvijas tirgū Fissman ienāca pirms diviem gadiem, ražotāja galvenais birojs atrodas Hongkongā. Zīmols ir pārstāvēts Eiropā, Austrumeiropā, Vidusaustrumos un Āzijā. Kopā pasaulē šobrīd ir ap 400 Fissman veikalu.  
Veikals tirdzniecības centrā Alfa tiks atklāts ceturtdien, 21.novembrī.   

Vēl ziņas

Gemoss rīko Andeli, kur tirgoties restorānu, kafejnīcu un konditoreju īpašniekiem
airBaltic rezervāciju apjoms pēdējo divu nedēļu laikā pieaudzis par gandrīz 500%
Cēsis gatavas tūristu uzņemšanai
Eurolines no 5. jūnija atjaunos satiksmi ar kaimiņvalstīm
Noderīgi padomi, apceļojot Latviju


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts