Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

09.08.2018

FISSMAN atver Rīgā trešo veikalu

Virtuves trauku un piederumu ražotājs FISSMAN 9.augustā ver durvis jau trešajam veikalam Latvijā. Jaunais 100 kvadrātmetru plašais veikals atrodas tirdzniecības centrā Domina

Dānijā tapušais zīmols Latvijas tirgū ienāca pērn, atverot pirmo veikalu tirdzniecības centrā Mols, bet jau janvārī sekoja otrā atklāšana tirdzniecības centrā Damme. Kopā pasaulē pašlaik ir 380 FISSMAN veiklu. FISSMAN ražojumi pašlaik ir pieejami vairākās Eiropas valstīs – Vācijā, Polijā, Lietuvā, kā arī  Kazahstānā. 

Kā stāsta Latvijas pārstāve - SIA Fissman valdes priekšsēdētāja Kristīne Ginķo tuvākā gada laikā plānots atvērt vēl vismaz piecus veikalus Rīgā. “Mums interesē atrasties gan lielajos Rīgas tirdzniecības centros, gan Rīgas mikrorajonu lielveikalos, ka arī Latvijas lielākajās pilsētās. Lai arī konkurence virtuves trauku un piederumu segmentā Latvijā ir liela, tā mūs nebaida, jo mūsu produkti atšķiras no tirgū pieejamajiem gan ar dizaina un krāsu bagātību, gan izmantotajiem unikāliem materiāliem, tie ir ekoloģiski, bez krāsvielām, piemēram bambusa trauki vai t.s. bio pannas,” stāsta SIA Fissman vadītāja.

FISSMAN dizains ir ne tikai funkcionāls, bet arī dekoratīvs un košs. Zīmola klāstā ir vairāk nekā 3 000 dažādu preču izmantošanai mājās, restorānos, kafejnīcās un bāros.

FISSMAN veikals tirdzniecības centrā Domina tiks atklāts ceturtdien, 9.augustā un pirmos 20 pircējus sagaida pārsteiguma dāvanas.Kristīne Giņķo


Galerija

  

Vēl ziņas

Veiksmīgi noslēgusies AEHT sagatavošanas konference Rīgā
Latvijas pavāru elite nu jau trešo reizi startē Bocuse d’Or Eiropas atlasē, Pasaules prestižākajā pavāru konkursā!
Inovatīvs sadarbības projekts - mobilā mācību lietotne viesmīlības nozarē
Kas drošāks- steiks vai nageti
Uztura speciāliste Lizete Puga: ieteicamākie ēdieni ķermeņa labsajūtai


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts