Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

30.05.2019

Festivāls Summertime – aicina Inese Galante- nākotnē mainīs savu formātu


Starptautiskais mūzikas festivāls Summertime 2019 – aicina Inese Galante, kurš šajā vasarā atzīmēs 15. jubileju un norisināsies no 5.-11. augustam Jūrmalā, šogad esošajā formātā izskanēs pēdējo reizi. Par šo lēmumu Dzintaru koncertzāles preses konferencē paziņoja festivāla producente Diāna Galante, informējot, ka nākotnē Ineses Galantes fonds skatītājiem nodrošinās pilnīgi jaunu pasākumu.
 
"Visu šo 15 gadu laikā katru gadu mēs esam attīstījuši festivālu, paplašinot programmu ar dažādiem mūzikas žanriem, Jūrmalas sabiedrību iepazīstinot ar izciliem mūziķiem no visas pasaules, un burtiski "sataustot" auditorijas intereses, nemitīgi pilnveidojām Summertime koncertus. Šajā laika posmā festivālam izveidojusies brīnišķīga auditorija –  iejūtīga, inteliģenta  un daudzpusīga. Mūsu mērķis ir pilnveidoties un attīstīties kopā ar mūsu skatītājiem. 

Ņemot vērā gūto pieredzi, kā arī mūsu koncertu viesu vēlmes un iecienītākos Summertime aspektus, mēs vēlamies un esam gatavi piedāvāt Jūrmalas sabiedrībai ko jaunu. Vēl nav izlemts, vai festivāls saglabās savu līdzšinējo nosaukumu, bet tas neapšaubāmi būs interesants, notikumiem bagāts un vērtīgs kultūras notikums Latvijas auditorijai," stāsta festivāla Summertime – aicina Inese Galante producente Diāna Galante.

Patronese un festivāla iedvesmotāja Inese Galante: "Ir pienācis brīnišķīgu pārmaiņu laiks! Esmu neizsakāmi priecīga, ka kopā ar savu uzticamo komandu, ar kuru plecu pie pleca tapis festivāls Summertime, mēs uzsākam ko jaunu. Ik gadu veselu 15 gadu garumā Jūrmalai esam dāvājuši spilgtus mūzikas svētkus, nodrošinot skatītājiem no visas pasaules spilgtu un talantīgu mūziķu koncertus. Tik uzticīga festivāla auditorija ir neticama laime, tāpēc mēs cenšamies attīstīties tālāk, lai jau atkal pārsteigtu savus viesus. Mūs sagaida kas jauns pārdomātā Eiropeiskā stilā un, protams, mīlestība pret mūziku, skatītājiem un savu dzimteni".
 
Katru gadu 15 gadu laikā viens no spilgtākajiem Latvijas festivāliem Summertime – aicina Inese Galanteuz Dzintaru koncertzāles skatuves pulcē spilgtākās džeza, rokenrola, pasaules un klasiskās mūzikas zvaigznes. Šajā laikā organizatori Jūrmalā pulcējuši mūzikas pērles – labākos sava žanra izpildītājus no visas pasaules, tādējādi radot unikālas koncertprogrammas izsmalcinātai Jūrmalas auditorijai.
 
Šovasar festivāls Summertime – aicina Inese Galante norisināsies Jūrmalā no 5.-11. augustam. 
Detalizēta festivāla programma aplūkojama mājas lapā
 www.festivalsummertime.com.
 
 
Biļetes uz festivālu Summertime – aicina Inese Galante pieejamas Biļešu Paradīzes kasēs visā Latvijā, kā arī mājas lapā www.bilesuparadize.lv

***

Festivālu atbalsta: Jūrmalas pilsētas dome, A/S "Gaso", SIA "LDz Cargo", Rīgas brīvosta, t/c "Spice", Viktora Tihonova advokātu birojs, SIA "East-West Transit", valsts akciju sabiedrība "Latvijas Pasts", viesnīca "SemaraH Hotel Lielupe", Pure Chocolate, Venden, dzirkstošais vīns "Rīgas Prestige Cuvée", radio "Lounge FM 99,5", izdevniecība "Rīgas viļņi", žurnāls "Una", žurnāls "Люблю", žurnāls "L'Officiel Baltics", Latvijas radio 3, žurnāls "Titanium", žurnāls "VIP Lounge", žurnāls "Riga This Week", žurnāls "Открытый город", nacionālā informācijas aģentūra LETA, ziņu portāls Tvnet.lv, avīze "Neatkarīgā rīta avīze", interneta-žurnāls brunch.lv.
PRESES FOTO

  

Vēl ziņas

Kas drošāks- steiks vai nageti
Uztura speciāliste Lizete Puga: ieteicamākie ēdieni ķermeņa labsajūtai
Veiksmīgi noritējis seminārs Somijas medijiem un tūrisma nozares pārstāvjiem
Ir nācis klajā pirmais MICHELIN ceļvedis Latvijā
Ēdienu inovācijas un hibrīdēdieni ilgtspējīgai pārtikas nozarei


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts