Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

09.08.2016

Festivāls SUMMERTIME – aicina Inese Galante ir atklāts

8. augustā ar emocijām bagātu koncertu „Bel Canto dzīres ar Inesi Galanti” sākusies XII starptautiskā festivāla SUMMERTIME – aicina Inese Galante muzikālā nedēļa. Pašmāju un ārvalstu mākslinieku izpildījumā festivālā būs baudāmi gan klasiskās mūzikas izcilāko komponistu skaņdarbi, gan citi muzikālie žanri – džezs, tango, fadu, bosanova, Āfrikas etniskie ritmi u.c. 

Festivāla atklāšanas koncerts aizvadīts kā krāšņs muzikālais ceļojums pa Eiropu, kurā kopā ar Inesi Galanti devās operdziedātāji Egils Siliņš, Sergejs Jēgers, Raimonds Bramanis un pianists Andrejs Osokins. Mākslinieku izpildījumā izskanēja spožākās opermūzikas pērles, kas radītas Itālijā, Francijā un Vācijā, iezīmējot katras valsts unikālo kolorītu.

Ar vēl virkni augstvērtīgiem koncertiem festivālsDzintaru koncertzālē Jūrmalas iedzīvotājus un viesus priecēs līdz pat svētdienai, 14. augustam: 
 Otrdien, 9. augustā „Duelis – Džezs – Dialogs” – pianisti DaniilsKrāmers(ДаниилКрамер, Krievija) un Valērijs Grohovskis (ВалерийГроховоский, Krievija, ASV).
 Trešdien, 10. augustā „Viss par mīlestību” – Antonio Zambužu, fadu un bosanova. Ilona Bagele, tango.
 Ceturtdien, 11. augustā „Gadalaiki: Vivaldi. Pjacolla. Čaikovskis.” – kamerorķestris „Maskavas virtuozi” un pianists Reinis Zariņš.
 Piektdien, 12. augustā „Ģitāras nakts” – ģitāristu ansamblis „TheRosenberg Trio”(Nīderlande) un dziedātājs Džonijs Rozenbergs (JohnnyRosenberg, Nīderlande).
 Sestdien, 13. augustā „Āfrikas ritmi” – dziedātāja, perkusioniste un dejotāja Dobē Njaorē(DobetGnahoré).
 Svētdien, 14. augustā„Gala Galante” – Inese Galante, Oļesja Petrova (ОлесяПетрова, Krievija), Sergejs Jēgers, Intars Busulis, Džonijs Rozenbergs, Dobē Njaorē un Valērijs Grohovksis. 

XII SUMMERTIME atklāšanas preses konferencē tā idejas autore Inese Galante atklāja: „Katrs festivāls ir kā brīnumains notikums, kuru daudzi no draugiem māksliniekiem, izbaudījuši Latvijā vienreiz, ar nepacietību vēlas atkārtot. Tāpēcšonedēļ būs ne tikai daudz jaunu satikšanos, bet arī ilgi gaidītas atkalredzēšanās ar mūziķiem, kuru vārdi Latvijas publikai daudz komentārusvairs neprasa.”

Šogad festivāla vadmotīvs ir ceļojums, ceļš, kustība. Tas atspoguļo mākslinieka dzīvi, kas ir nepārtraukta virzība, dažādas skatuves, neaizmirstami cilvēki, spilgti iespaidi un jauna pieredze. Festivālā kopā ar Latvijas mūziķiem būs iespēja dzirdēt Ineses Galantes pasaules izjūtai radniecīgas mūzikas zvaigznes – Grammy balvas ieguvējus, radiostaciju hītu autorus, smalkus klasiskās mūzikas interpretus un džeza lielmeistarus. 
Savas muzikālās karjeras jeb ceļa sākumā ir arī Ineses Galantes talanti – jaunieši, kuri festivāla koncertus atklāsar individuālu sniegumu, vai muzicējot kopā ar pasaules zvaigznēm. 

Festivāla koncerti skatāmi tiešraidē
Pirmo reizi festivāla vēsturēir iespēja ielūkoties festivāla aizkulišu notikumos, kā arī vērot atklāšanas un noslēguma koncertus tiešraidē. To nodrošina LMT Straumefestivāla vērošanaitiešsaistēizveidotajā lapāstraume.lmt.lv/summertime. 
Festivālu piedāvā Ineses Galantes fonds sadarbībā ar Jūrmalas pilsētu, AS Olainfarm, Rīgas Brīvostas pārvaldi, Pētera Avena labdarības fondu Paaudze, AmberBeverageGroup, t/c Spice, RadioBaltkom, izdevniecībām Rīgas Viļņi un Dienas Žurnāli.
Biļetes Biļešu Paradīzes tirdzniecības vietās visā Latvijā un internetā.Vairāk informācijas par festivālu festivalsummertime.com.


Diāna Galante, festivāla SUMMERTIME – aicina Inese Galante direktore
  

Vēl ziņas

Recepte: Roberto Meloni gatavo pastu krēmīgā diļļu mērcē
Latvieši ik gadu izdzer vairāk nekā 1,5 miljonus tasīšu kafijas
Latvijas dabas tūrisma piedāvājums pārsteidz britu tūroperatorus
Ādažu čipsi un Selga triumfē “Gada augu produkts 2023" aptaujā
Svinēsim Jāņus Dzegužkalnā!


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts