Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

27.04.2015

Festivālā „TOURFILM RIGA 2015” balvu saņem TAVA videoklipi

8. Starptautiskajā tūrisma filmu festivālā „Tourfilm Riga” Tūrisma attīstības valsts aģentūras (TAVA) iesniegtie novadu videostāsti „Open Your Senses” ieguvuši otro vietu nominācijā „Latvijas tūrisma produkts”.

Konkursā piedalījās 135 īsfilmas no 33 valstīm.

Festivāla svinīgajā apbalvošanās ceremonijā 25. aprīlī kinoteātrī „Splendid Palace” Rīgā balvu „Grand Prix” starptautiskā žūrijā pasniedza somu īsfilmai „Baltās nakts maģija” („White Night Magic”).

Īsfilmas sacentās piecās kategorijās. Kultūras tūrisma filmu grupā bija vislielākais pieteikumu skaits – 75. Par veiksmīgāko tajā atzina šveiciešu videostāstu „Laiks” („Time”). Piedzīvojumu tūrisma filmu kategorijā balva tika taizemiešu videofilmai „Es nīstu Taizemi”( „I Hate Thailand”), eko tūrisma filmu kategorijā vispārliecinošākā bija arī „Grand Prix” nopelnījusī somu „Baltās nakts maģija”, bet komerciālā tūrisma kategorijā uzvarēja britu iesūtītā videofilma „Lielbritānijas skaņas” („Sounds of Great Britain”), kur Apvienotā Karaliste reklamēta kā pievilcīgs tūrisma galamērķis cilvēkiem ar netradicionālu seksuālo orientāciju.

Pirmo vietu kategorijā „Latvijas tūrisma produkts” ieguva „Vidzemes upes”, atstājot TAVA novadu videoklipus otrajā, bet īsfilmu „Uz Tukumu pēc smukuma” trešajā vietā.  

TAVA novadu videoklipi ir veidoti no gadu gaitā arhīvā sakrātajiem videomateriāliem, un sākotnēji to mērķis bija radīt priekšstatu par mūsu valsti viesiem, kuri šā gada pirmajā pusē, kamēr Latvija ir Eiropas Padomes prezidējošā valsts, ierodas uz Eiropas Padomes sarīkojumiem. Prieks, ka veikums izrādījās gana spilgts, lai „Tourfilm Riga 2015” TAVA videoklipi būtu starp apbalvotajiem.

Ar uzvarētāju pilnu sarakstu var iepazīties šeit

  

Vēl ziņas

Aizvadīts jau 3.starptautiskais konkurss ”Learn, Know, Do, Can, Show”
Veiksmīgi noslēgusies AEHT sagatavošanas konference Rīgā
Latvijas pavāru elite nu jau trešo reizi startē Bocuse d’Or Eiropas atlasē, Pasaules prestižākajā pavāru konkursā!
Inovatīvs sadarbības projekts - mobilā mācību lietotne viesmīlības nozarē
Kas drošāks- steiks vai nageti


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts