Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

04.08.2014

Festivālā „Laba daba” uzstādīts pasaules rekords alus skārdeņu atvēršanā

Festivāla „Laba daba” un Latvijas vārds izskanēs pasaulē un tiks ierakstīts Ginesa rekordu grāmatā, pateicoties alus „Lāčplēsis” uzstādītajam jaunajam pasaules rekordam vienlaicīgā alus skārdeņu atvēršanā. Tajā tika vienlaicīgi atvērtas 708 skārdenes. Tādējādi Latvija pārspējusi līdzšinējo Ginesa rekordu, kad vienlaicīgi tika atvērtas gandrīz trīs reizes mazāk – vien 250 skārdenes. 

Kaspars Pacēvičs, alus „Lāčplēsis” pārstāvis un šī pasaules rekorda organizētājs, informē, ka jaunais rekords jau ir pieteikts ierakstīšanai Ginesa rekordu grāmatā un šobrīd tiek kārtotas formalitātes, lai Latvijas vārds jau drīzumā parādītos prestižajā grāmatā.

Rekords tika uzstādīts otrajā festivāla dienā. Ikviens jaunā pasaules rekorda dalībnieks varēja attaisīt skārdenes pēc saviem ieskatiem - klasiskā veidā vai netradicionālā. Galvenais nosacījums, ka tam bija jānotiek vienlaicīgi. Pasaulē ir uzstādīti Ginesa rekordi arī dažādos netradicionālos alus skārdenes atvēršanas veidos, piemēram, ar zobiem vai citām ķermeņa daļām. 

Ginesa rekorda uzstādīšana notika Līgatnē, Ratniekos, kroketa kluba SIG-LIG teritorijā.

Jāmin, ka alus „Lāčplēsis” šogad uzsāka arī citu unikālu projektu „Padari draugu slavenu” un izlaida speciāla dizaina skārdenes ar sociālajos tīklos draugu visvairāk ieteiktāko draugu fotogrāfijām, tādā veidā ļaujot ikvienam kļūt slavenam. Projekts iemantoja lielu atsaucību no sociālo mediju kontu lietotājiem – tika pieteikti vairāki tūkstoši cilvēku. Starptautiskais mūzikas festivāls „Laba daba” norisinājās jau sesto gadu un šogad tas notika no 1.- 3. augustam Līgatnes pagasta „Ratniekos”. 

Tajā skanēja regejs, etno-folks, roks, elektro un cita laba mūzika 60 grupu un DJ apvienību izpildījumā. 


Inese Ozoliņa

  

Vēl ziņas

Jūrmalā durvis vērusi jauna viesnīca Rixwell Collection Seaside Hotel
Valmiermuižas alus šī gada pirmajos trīs mēnešos sasniedzis alus pārdošanas rekordu
Šefpavāru atziņas
Pagarināts eko kampaņas termiņš: pieņem pārstrādei virtuves piederumus līdz maija beigām
Investējot 1,3 miljonus eiro, McDonald’s atver jaunu restorānu Latvijā


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts