Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

04.08.2014

Festivālā „Laba daba” uzstādīts pasaules rekords alus skārdeņu atvēršanā

Festivāla „Laba daba” un Latvijas vārds izskanēs pasaulē un tiks ierakstīts Ginesa rekordu grāmatā, pateicoties alus „Lāčplēsis” uzstādītajam jaunajam pasaules rekordam vienlaicīgā alus skārdeņu atvēršanā. Tajā tika vienlaicīgi atvērtas 708 skārdenes. Tādējādi Latvija pārspējusi līdzšinējo Ginesa rekordu, kad vienlaicīgi tika atvērtas gandrīz trīs reizes mazāk – vien 250 skārdenes. 

Kaspars Pacēvičs, alus „Lāčplēsis” pārstāvis un šī pasaules rekorda organizētājs, informē, ka jaunais rekords jau ir pieteikts ierakstīšanai Ginesa rekordu grāmatā un šobrīd tiek kārtotas formalitātes, lai Latvijas vārds jau drīzumā parādītos prestižajā grāmatā.

Rekords tika uzstādīts otrajā festivāla dienā. Ikviens jaunā pasaules rekorda dalībnieks varēja attaisīt skārdenes pēc saviem ieskatiem - klasiskā veidā vai netradicionālā. Galvenais nosacījums, ka tam bija jānotiek vienlaicīgi. Pasaulē ir uzstādīti Ginesa rekordi arī dažādos netradicionālos alus skārdenes atvēršanas veidos, piemēram, ar zobiem vai citām ķermeņa daļām. 

Ginesa rekorda uzstādīšana notika Līgatnē, Ratniekos, kroketa kluba SIG-LIG teritorijā.

Jāmin, ka alus „Lāčplēsis” šogad uzsāka arī citu unikālu projektu „Padari draugu slavenu” un izlaida speciāla dizaina skārdenes ar sociālajos tīklos draugu visvairāk ieteiktāko draugu fotogrāfijām, tādā veidā ļaujot ikvienam kļūt slavenam. Projekts iemantoja lielu atsaucību no sociālo mediju kontu lietotājiem – tika pieteikti vairāki tūkstoši cilvēku. Starptautiskais mūzikas festivāls „Laba daba” norisinājās jau sesto gadu un šogad tas notika no 1.- 3. augustam Līgatnes pagasta „Ratniekos”. 

Tajā skanēja regejs, etno-folks, roks, elektro un cita laba mūzika 60 grupu un DJ apvienību izpildījumā. 


Inese Ozoliņa

  

Vēl ziņas

Kas drošāks- steiks vai nageti
Uztura speciāliste Lizete Puga: ieteicamākie ēdieni ķermeņa labsajūtai
Veiksmīgi noritējis seminārs Somijas medijiem un tūrisma nozares pārstāvjiem
Ir nācis klajā pirmais MICHELIN ceļvedis Latvijā
Ēdienu inovācijas un hibrīdēdieni ilgtspējīgai pārtikas nozarei


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts