Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

26.01.2019

Februārī durvis vērs jauna koncepta restorāns- ATVĒRTS


1. februārī Rīgā, Kaļķu ielā 8 durvis vērs Baltijā pirmais godīgo cenu koncepta restorāns, kurā daudzveidīgus augstas kvalitātes ēdienus un dzērienus klienti varēs baudīt par pašizmaksas cenām. ATVĒRTS – tas ir godīgas cenas restorāns ar vīziju, ka klientam jāmaksā tikai par maltīti. Koncepta izstrādē ieguldīti EUR 65 000, un viens no koncepta autoriem Pēteris Ozols apliecina, ka jaunā restorāna atvēršana Latvijā ir tikai pirmais solis iecerētā koncepta attīstībā.

Restorāns ATVĒRTS vēlas paskatīties uz restorānu biznesu no jauna skatu punkta. „Apzināmies, ka restorānu un ēdināšanas industrija darbojas pēc viena pārbaudīta biznesa modeļa, bet ir pienācis laiks iepazīstināt šo sfēru ar citādāku pieeju. Ienākt šajā nozarē ar vēl nebijušu konceptu ir liels risks, taču mēs esam gatavi pierādīt, ka arī, viesiem nepārmaksājot, restorāns var sniegt kvalitatīvu ēdienkarti un patīkamu atmosfēru,” tā viens no jaunā restorāna koncepta autoriem Pēteris Ozols.  

Gardēži pavisam noteikti var priecāties, jo ATVĒRTS sola saviem viesiem izcila restorāna cienīgus ēdienus par gluži vai smieklīgām cenām. Turklāt kvalitātes latiņa saglabāsies augstā līmenī – liela daļa piegādātāju būs tie paši, kas produktus piegādā arī citiem vadošajiem restorāniem. Tātad viesi par pašizmaksas cenu un minimālu ieejas maksu varēs baudīt restorāna standartiem atbilstošu maltīti.

Restorāna ēdienkarte ir rūpīgi izstrādāta kopā ar šefpavāru Romanu Uglanicu. Šefpavārs 2013.gadā atzīts par Latvijas gada pavāru, un savu profesionālo pieredzi ir uzkrājis ganprestižos pašmāju restorānos, gan ārvalstīs, piemēram, ASV un Zviedrijā.

„Man vienmēr ir bijuši augsti standarti attiecībā uz ēdienu, ko piedāvāju klientiem, tāpēc šīs augstās prasībassaglabāšu arī godīgas cenas restorānā ATVĒRTS. Ikviens ēdienkartē iekļautais ēdiens ir mūsu vizītkarte, tāpēc prieks, ka viesiem mūsu labākā maltīte būs pieejama par godīgu un adekvātu cenu,” norāda šefpavārs.

Lai gan inovatīvais restorāns atrodas Vecrīgas sirdī, cenas ēdienkartē krasi atšķirsies no tā, ko iespējams redzēt citur. Piemēram, kafija, kas Vecrīgā parasti maksā vidēji 2,50 EUR, šeit tiks piedāvāta par 0,48 EUR, deserti ierasto aptuveni 4 EUR vietā maksās 1,60 – 1,80 EUR, savukārt burgeru cena būs nevis 6 - 8, bet gan 3 - 4 EUR. 

Godīgo cenu restorāns savas durvis vērs jau 1. februārī. Visu atklāšanas nedēļas nogali gaidāmi dažādi pasākumi gan izsmalcinātiem gardēžiem, gan jaunajām ģimenēm, gan arī citiem interesentiem. Pirms restorāna apmeklējuma ATVĒRTS aicina viesus iepazīties ar restorāna noteikumiem lapā www.atverts.lv, bet pasākumu programmai iespējams sekot līdzi Facebook kontā – facebook.lv/atverts


Zane Ieviņa

  

Vēl ziņas

Aizvadīts jau 3.starptautiskais konkurss ”Learn, Know, Do, Can, Show”
Veiksmīgi noslēgusies AEHT sagatavošanas konference Rīgā
Latvijas pavāru elite nu jau trešo reizi startē Bocuse d’Or Eiropas atlasē, Pasaules prestižākajā pavāru konkursā!
Inovatīvs sadarbības projekts - mobilā mācību lietotne viesmīlības nozarē
Kas drošāks- steiks vai nageti


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts