Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

25.07.2016

Elit™ Art of Martini konkursa fināls jau 27. jūlijā

Trešdien, 27.jūlijā, notiks Latvijas fināls starptautiskajam bārmeņu konkursam Elit™ Art of Martini, kurā dalībnieki gatavos vodka martini kokteiļus no AS “Latvijas balzams” ražotā degvīna Elit™ by Stolichnaya. Konkursa uzvarētājs septembrī dosies uz pasaules lielāko ballīšu salu Ibizu, kur kopā ar finālistiem no 50 citām valstīm apmeklēs Ibizas ballīšu sezonas noslēguma pasākumu elit® Ibiza Weekend 2016.
 
Konkursa pirmajā atlasē piedalījās 17 bārmeņi, bet finālā savas spējas pierādīs pirmo atlases kārtu izturējušieastoņiizcilākie, radošākie un profesionālākiejaunie talanti. 

Dalībniekus vērtēs žūrija, kuras vidū būs arī Stoli zīmola vēstniece Eiropā Margota Ronela (Margot Ronel), Latvijas Bārmeņu federācijas pārstāvis un Latvijā plaši pazīstams un atzīts bārmenis Ansis Ancovs, kā arī Stolichnaya un Elit zīmolu vēstnieks un vadītājs Latvijā Jānis Čilaja. 

“ŠīRīgā notiekošā konkursa mērķis ir parādīt visai pasaulei Latvijas bārmeņu talantu, gatavojot pasaulē populāros vodka martini kokteiļus. Turklāt tā būs iespēja jaunajiem talantiem sevi pierādīt un iepazīties ar vadošajiem bāru un dzērienu kultūras cilvēkiem no visas pasaules – Ibizas ballīšu sezonas noslēguma pasākumā ik gadu piedalās vairāk nekā 200  pasaules labāko bārmeņu, klubu īpašnieku un VIP personu no Ņujorkas, Londonas, Parīzes, Telavivas, Atēnām un citām metropolēm,” stāsta J. Čilaja.  

Bārmeņu konkurss notiks trešdien, 27.jūlijā, sākot no plkst.16.00 kokteiļbārā “Melodija”, 11.novembra krastmalā 9, Rīgā. Finālā piedalīsies bārmeņi no tādiem  iecienītiem Rīgas kokteiļbāriem un restorāniem kā “TheLeftDoor Bar”, Gutenbergs “Terrace”, Gastrobārs “T73, restorāns “Bibliotēka nr.1” u.c. 

Apbalvots 97 punktiem no 100 iespējamajiem punktiem* Tastings.com vērtējumā, Latvijā ražotais degvīns elit™ byStolichnaya® ir visvairāk šo augsto novērtējumu saņēmušais degvīns, un tā maigo pēcgaršu un izcilo tīrību slavē kokteiļu entuziasti visā pasaulē. 

* Dzērienu testēšanas institūts (Beverage Tastings Institute) degvīnam elit™ byStolichnaya® 2006., 2007., 2009., 2010. un 2014. gadā piešķīris 97 punktus no 100.


Vairāk informāciju meklējiet http://www.elitbystoli.com/

Dana Hasana


  

Vēl ziņas

Aizvadīts jau 3.starptautiskais konkurss ”Learn, Know, Do, Can, Show”
Veiksmīgi noslēgusies AEHT sagatavošanas konference Rīgā
Latvijas pavāru elite nu jau trešo reizi startē Bocuse d’Or Eiropas atlasē, Pasaules prestižākajā pavāru konkursā!
Inovatīvs sadarbības projekts - mobilā mācību lietotne viesmīlības nozarē
Kas drošāks- steiks vai nageti


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts