Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

14.11.2016

Dubaijas kolorītais bārmenis Mikijs Rīgā

Aizvadītajā nedēļas nogalē, japāņu grila bārā COD īpašo sestdienas vakara pasākumu sērijas ietvaros norisinājās vēl nebijusi ballīte ar nosaukumu Little Black Door at COD. Tās laikā aiz bāra letes izmeklētus kokteiļus servēja neviens cits kā Dubaijas urbānā bāra Little Black Door menedžeris un bārmenis Miklos Biro jeb Mikijs. Savas viesošanās laikā viņš COD apmeklētājiem piedāvāja nobaudīt augstākās kvalitātes dzērienus, kas radīti pēc unikālām, gadu gaitā līdz pilnībai izkoptām receptēm.

Dubaijas eklektiskais top klases bārs Little Black Door durvis vēra tikai šī gada sākumā, taču jau šobrīd tas pārliecinoši tiek atzīts par gada spožāko Emirātu metropoles jaunpienācēju. Tā neatkārtojamā atmosfēra, oriģinālā dzērienkarte un izcilo savas jomas profesionāļu komanda rada nevainojamu kompozīciju, ko aizvadītajā vakarā varēja izjust arī tepat, Rīgā. Pagatavojot ne tikai perfektu garšas nianšu piesātinātus, bet arī vizuāli baudāmus kokteiļus, bārmenis Mikijs rūpējās par viesu labsajūtu arī vēl ilgi pēc pusnakts.

"Savas vairāk nekā 12 gadus ilgās karjeras laikā esmu strādājis labākajos Londonas un Dubaijas bāros un restorānos, taču Rīgā viesojos pirmo reizi. Šī ir ļoti interesanta pieredze, un man ir patiess prieks COD viesiem šovakar uzburt kosmopolītiskās Dubaijas sajūtu ar tādiem plaši iecienītiem kokteiļiem kā labi zināmā Cuba Libre iedvesmoto vairāku rumu maisījumu ar nosaukumu In-Fidel, Not so Colada, kas ir īpaši izmeklēta klasiskā Piña Colada versija, un daudziem citiem. Jau tagad ar prieku gaidu nākamo reizi, kad atkal uz brīdi varēšu kļūt par daļu no COD lieliskās komandas. Gribu arī piebilst, ka rīdzinieki ir ļoti jauki un laipni ļaudis, un tas šo viesošanos Latvijā padara vēl īpašāku," atzīst pieredzējušais bārmenis Miklos Biro.

Paralēli izsmalcināto dzērienu baudīšanai COD ballītes apmeklētāji nodevās arī mūsdienīgiem disko un popmūzikas ritmiem populārā Maskavas dīdžeja Fjodora Fomina izpildījumā. Vakara gaitā modernā bāra telpas piepildīja neskaitāmi Latvijas un arī kaimiņvalstu iedzīvotāju atzinību guvuši hiti, kas kombinācijā ar unikālajiem koteiļiem un autentisko lounge atmosfēru radīja patiesi neaizmirstamas sajūtas. 

Tā kā viesbārmeņa vizītes laikā gluži tāpat kā bārā Little Black Door bija nepieciešams izmantot tikai pašas labākās un izmeklētākās premium kategorijas kokteiļu sastāvdaļas, par to parūpējās Baltijas vadošais augstākās klases alkoholisko dzērienu piegādātājs PRIKE. Savukārt kokteiļu īpašās piedevas, kā piemēram pašgatavotos sīrupus, ekstraktus un garnīrus Mikijs bija atvedis no tālās Dubaijas.

Japāņu grila bārs COD atrodas Rīgā, Tērbatas ielā 45. 

Foto: Kristaps Bardziņš


Deniss Ševeļovs

  

Vēl ziņas

Pārgājienu aktīvās sezonas jaunumi
Kuldīgā tiek atjaunota garda tradīcija "Kūka + kafija"
Fazer Bakery Baltic apsver iespēju koncentrēt ražošanu Ogrē
Aizvadīts jau 3.starptautiskais konkurss ”Learn, Know, Do, Can, Show”
Veiksmīgi noslēgusies AEHT sagatavošanas konference Rīgā


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts