Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

21.10.2011

Drīzumā noslēgsies uzņēmumu pieteikšanās “Latvijas Produkts” informatīvajai kampaņai

Tā kā uzņēmumu interese par dalību biroja “Latvijas Produkts” plānotajā informatīvajā kampaņā ir ļoti liela, drīzumā pieteikšanos plānots slēgt, pievēršoties kampaņas precīzai izstrādei un sabiedrības informēšanai par Latvijas vietējiem produktiem.

“Latvijas Produkts” informatīvā kampaņa tiks veidota ar izcelt un popularizēt vietējās preces un pakalpojumus, to kvalitāti un pieejamību vietējā tirgū. Visu novembra mēnesi paredzēts pastiprināti informēt Latvijas iedzīvotājus par precēm un pakalpojumiem, kas ir ražoti Latvijā. Uzņēmumi, kas pieteikušies dalībai informatīvajā kampaņā, iepazīstinās patērētājus ar savu produkciju, apstiprinot tās kvalitāti un izcelsmi. Galvenās aktivitātes plānotas ar mērķi veicināt vietējo uzņēmumu produkcijas atpazīstamību, kā arī informēt iedzīvotājus, ka, izvēloties Latvijas preci, ieguvējs ir ražotājs, patērētājs un Latvijas valsts kopumā.

“Kā rāda interesentu skaits, Latvijā ir ļoti daudz uzņēmumi, kas ražo interesantas, kvalitatīvas un daudzveidīgas preces, tomēr sabiedrībai ne vienmēr ir pieejama informācija par šiem produktiem, tādēļ viņu izvēle ne vienmēr ir par labu vietējiem produktiem. Šobrīd Latvijai ir ļoti būtiski izcelt vietējos ražotājus, tos atbalstīt un veicināt to biznesu attīstību, lai tādējādi attīstītu Latvijas ekonomiku. Esam gandarīti, ka vietējie uzņēmumi ir aktīvi un iesaistās šādās iniciatīvās,” atzīmē biroja “Latvijas Produkts” pārstāve Ieva Rozenberga.

Kampaņas ietvaros informācija par uzņēmumiem un to produktiem tiks reklamēta un popularizēta gan individuāli, gan apvienoti zem zīmola “Latvijas Produkts”. Plānots par uzņēmumiem stāstīt, rādīt to sniegumu un iesaistīt uzņēmumus mārketinga komunikācijas aktivitātēs, kas visdrīzāk realizēties pārdošanas apjoma pieaugumā. Tā kā kampaņa piedalās vairāki uzņēmumi, aktivitātes iespējams realizēt ar zemākām individuālām izmaksām.

Latvijas iedzīvotājiem ir jābūt informētiem par to, kādas dažādas, kvalitatīvas, inovatīvas un vērtīgas preces un ērtus pakalpojumus piedāvā uzņēmumi mūsu valstī. Vietējo uzņēmumu attīstība ļauj Latvijā palikt nodokļiem, nodrošina darba vietas un ļauj cilvēkiem palikt dzīvot šajā valstī, tādēļ tie ir jāatbalsta.

Uzņēmumi, kas vēlas paplašināt sava produkta mārketinga aktivitātes un vēl iesaistīties šajā kampaņā, aicināti sūtīt pieteikumu birojam “Latvijas Produkts” - info@latvijasprodukts.lv.

Par preču zīmi Latvijas Produkts:
Preču zīme “Latvijas produkts” izveidota, lai atbalstītu Latvijas vietējos uzņēmumus un dotu iespēju patērētājiem atpazīt un izvēlēties augstas kvalitātes Latvijā ražotas preces un pakalpojumus, sākot ar pārtiku un beidzot ar mēbelēm vai zobārstniecības pakalpojumiem. “Latvijas produkts” ir preču zīme, kas norāda uz divām galvenajām preces vai pakalpojuma iezīmēm – izcelsmes vietu (Latviju) un augsto kvalitāti.Birojs “Latvijas Produkts”

  

Vēl ziņas

Pārtikas uzņēmumi aicināti pieteikt vegāniskus produktus Gada augu produkts 2023
Vēl līdz 31.maijam iespēja nodot pārstrādei metāla virtuves piederumus
Pārgājienu aktīvās sezonas jaunumi
Kuldīgā tiek atjaunota garda tradīcija "Kūka + kafija"
Fazer Bakery Baltic apsver iespēju koncentrēt ražošanu Ogrē


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts