Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

23.01.2015

Dikļu pils saņem atjaunoto “Zaļās atslēgas” ekosertifikātu

23. janvārī, svinīgā pasākumā Rīgā "Hotel Radisson Blu "Elizabete"" telpās septiņām Latvijas tūrisma mītnēm tiks pasniegti atjaunotie "Zaļās atslēgas" ekosertifikāti šai sezonai, tostarp arī Dikļu pilij, kas ir vienīgā viesnīca Vidzemē, kura izpelnījusies tik augstu novērtējumu. Trim Latvijas viesnīcām ekosertifikāti tiks pasniegti pirmo reizi.  

"Zaļās atslēgas" programmas mērķis ir samazināt tūrisma negatīvo ietekmi uz apkārtējo vidi. 

Lai iegūtu šo sertifikātu, viesnīcai ir jāatbilst vairāk nekā 110 kritērijiem 12 kritēriju grupās. "Zaļās atslēgas" ekosertifikāts ir piešķirts vairāk nekā 2200 naktsmītnēm 45 valstīs. 

Tā ir pasaulē nozīmīgākā un ātrāk augušā ekosertifikācijas sistēma tūrisma mītnēm. 

Ekosertifikācijas programmu Latvijā īsteno nodibinājums “Vides izglītības fonds”. Pieteikumus izvērtē “Zaļās Atslēgas” nacionālā līmeņa žūrija, kuras sastāvā ir pārstāvji no Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas, kā arī vides organizācijām. 

Dikļu pilī tiek piedāvāti komfortablas viesnīcas un izsmalcināta restorāna pakalpojumi, kā arī dažāda lieluma greznas zāles semināriem un banketiem. Pilī regulāri tiek organizēti dažādi atpūtas pasākumi. Dikļu pils ir izcila vieta kāzu svinībām.




  

Vēl ziņas

Digitālie risinājumi profesionālajā izglītībā: RTRIT un Lietuvas partneru kopīgā panākumu formula
10 superprodukti
AEHT 37. ikgadējā konference un sacensības Rīgā noslēdzas ar emocionālu un svinīgu apbalvošanas ceremoniju
Pavāru konkursā Global Chef Challenge Latvijas komandai izcils sniegums
Pirmo reizi Rīgā – sarunu un ēdienu festivāls Liels & Vegāns


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts