Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

30.07.2020

Die Internationale Grüne Woche, IGW notiks no 15. - 24. janvārim 2021.


Die Internationale Grüne Woche (Zaļā nedēļa), IGW notiks no 15. - 24. janvārim 2021, paralēli ar jāšanas sporta sarīkojumu Hippologica. Interesenti var pieteikt savu dalību izstāžu sabiedrības Messe Berlin organizētajā starptautiskajā pārtikas un lauksaimniecības produktu izstādē

Norises laiks un vieta: 15.01.2021 - 24.01.2021, Berlīne / www.gruenewoche.com

IGW atzīmēs tās norises 95. gadadienu. Izstādes koncepta priekšlikumi pašreizējiem apstākļiem vēl tiek izstrādāti līdz š.g. augusta beigām.

 
Šogad dalības pieteikumu aicinām sūtīt līdz 21. augustam, sk.
https://www.gruenewoche.de/en/ExhibitorService/StandApplication/index.jsp, turpat arī pieteikuma forma. Pieteikums sākotnēji tiks pieņemts zināšanai kā nodoma izpaudums, un tikai pēc tam, kad no izstādes saņemsiet oficiālu stenda vietas piedāvājumu, to parakstīsiet un nosūtīsiet atpakaļ organizatoriem, Jūsu dalība Zaļajā nedēļā ir apstiprināta saistoši. Līdz ar to oficiālais apstiprinājumu par dalību, iespējams, saņemsiet šāgada vēlākajos rudens mēnešos.

Berlīnes Zaļā nedēļa notiek ik gadu janvārī kopš 1926. gada. Pasaules lielākajā nozares forumā valstis iepazīstina ar saviem īpašajiem pārtikas produktiem, tradīcijām un kultūru.
2020. gada izstādes statistika:

• 1880 dalībnieki no 72 valstīm
• izstādes platība: 128,750 m²;
• apmeklētāju skaits: 400.000, t. sk. 90 000 nozares speciālisti.

Latvijas Zemkopības ministrija sadarbībā ar Agroresursu un Ekonomikas institūta izstāžu daļu ik gadu organizē Latvijas uzņēmumu kopstendu Zaļajā nedēļā. Individuāls pieteikums dalībai: sk. izstādes mājaslapā,  

Katru gadu nozares speciālistu-apmeklētāju skaits izstādē ir virs 80 000, un daudzi no šiem speciālistiem pārstāv pārtikas tirdzniecības un tūrisma nozari kā iepircēji. Zaļā nedēļa sadarbojas ar medijiem un dažādām organizācijām un asociācijām, lai piesaistītu iepircējus. Visi izstādes dalībnieki reģistrējas Virtual Market Place – šajā komunikācijas platformā ir iespēja reklamēt savus produktus un organizēt  tikšanās ar iepircējiem. 

Zaļā nedēļa organizē ražotāju tikšanās ar iepircējiem nozares profesionāļu centrā IGW Professional Center, notiek dažādi pasākumi, t. sk. ikgadējais starptautiskais pārtikas un lauksaimniecības forums www.gffa-berlin.de (dalībnieku skaits: ap 2000, t. sk. lauksaimniecības ministri, valsts sekretāri, nozares eksperti un politiķi). Ik gadu Zaļajā nedēļā tiek akreditēti aptuveni 3000 mediju pārstāvji no 75 valstīm.

Biļetes būs iespējams iegādāties pirms izstādes Messe Berlin pārstāvniecībā Latvijā AHK. Zaļās nedēļas biļete, kas derīga pēdējās 3 izstādes dienas, ir derīga arī ieejai Zaļās nedēļas saistītajā izstādē par jāšanas sporta tēmu Hippologica (22.-24. janvāris 2021. g.).Maija Pāvila

Messe Berlin pārstāve Latvijā | Tirgus konsultācijas, izstādes Vācijā

  

Vēl ziņas

Jūrmalā atvērts jauns restorāns gardēžiem – Choice Jūrmala
Līgotāji šogad galdā cels dažādus sierus, alu, šašliku un svaigus dārzeņus
Ēšanas paradumi ir mainījušies uz veselīgākiem
MICHELIN zvaigznes tagad arī Baltijā
Bezmaksas semināri par interaktīvo rīku darba vides riska novērtēšanai OiRA


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts