Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

24.03.2020

Daudzkāršota Latvijas balzams dezinfektanta ražošanas jauda; izplatītāji ir gataviInteresi par AS Latvijas balzams ražoto roku un virsmu dezinfekcijas līdzekļa Virudes iegādi ir izrādījuši daudzi: valsts iestādes, veselības iestādes, pārtikas ražotāji, sanitāro līdzekļu izplatītāji un telpu dezinfekciju veicoši uzņēmumi, arī tirdzniecības ķēdes. Lai gan sākotnēji AS “Latvijas balzams” plānoja ražošanas jaudu līdz 6 tonnām dienā, dēļ augstā pieprasījuma ir palielināta “Latvijas balzams” ražošanas jauda līdz pat 20 tonnām dienā. Paredzēts, ka pirmajā kārtā tiks saražotas 200 tonnas jaunā roku un virsmu dezinfekcijas līdzekļa “Virudes”.

“Šobrīd pieprasījums vērtējams aptuveni 130 tonnu apmērā. Dezinfekcijas līdzekļa ražošanas uzsākšanas posmā pieprasījums ir lielāks nekā piedāvājums, tādēļ tiek pārdalīti jau pieejamās produkcijas apjomi, lai dezinfekcijas līdzekli spētu nodrošināt kā privātpersonām, tā juridiskām personām – uzņēmumiem un valsts institūcijām,” norāda “Amber Distribution Latvia” vadītājs Pāvels Fiļipovs.

“No 24. marta roku un virsmu dezinfekcijas līdzeklis Virudes būs pieejams “Latvijas balzams veikali” tirdzniecības tīklā. Tāpat to varēs iegādāties arī veikalu tīkla mājaslapā www.lbveikali.lv,”  informē Pāvels Fiļipovs. “Vēlamies gan brīdināt savlaicīgi, ka ne visos veikalos “Virudes” dezinfekcijas līdzeklis būs pieejams jau no agra otrdienas rīta; dezinfekcijas līdzekļa pieejamība tiks nodrošināta “Latvijas balzams veikali” tīklā pakāpeniski šīs nedēļas laikā, turklāt krājumi tiks arī regulāri papildināti,” norāda Fiļipovs.

Tāpat nedēļas sākumā jaunais roku un virsmu dezinfekcijas līdzeklis “Virudes” tiks piegādāts vairākiem tirdzniecības tīkliem, kā piemēram, Rimi, Maxima un Euroaptieka. Izplatītājiem Amber Distribution Latvia sniegtā informācija liecina, ka iepriekš minētie tirdzniecības tīkli izmantos “Virudes” dezinfekcijas līdzekli iekšējām vajadzībām, tādejādi rūpējoties, lai vairāki tūkstoši pircēju veiktu savus pirkumus higiēniski drošās tirdzniecības telpās.

Izplatītāji atgādina, ka dezinfekcijas līdzekli “Virudes” iespējams iegādāties gan tirdzniecības vietās, gan arī no izplatītāja “Amber Distribution Latvia”. Lai sazinātos, aicināts rakstīt e-pastu uz pasutijumi@amberdistribution.lv vai zvanīt uz +371 67 88 04 00.

Amber Distribution Latvia ir Nr.1 distribūcijas uzņēmums Latvijā attiecībā uz apjomu, ieņēmumiem un gūto peļņu. Uzņēmums ir bijis vadošais izplatītājs kopš 1990. gada, ko 2007. gadā pārņēma mātes uzņēmums SPI Group un šobrīd tas ir daļa no alkoholisko dzērienu ražošanas un izplatīšanas holdinga Amber Beverage Group. Amber Distribution Latvia portfelis ietver vairāk nekā 235 starptautiskus un vietējos dzērienu zīmolus, to izsmalcināto vīnu izvēle ietver vairāk nekā 450 pozīcijas no 45 vīna darītājiem visā pasaulē.


Sabīne Rutka

  

Vēl ziņas

Pārtikas uzņēmumi aicināti pieteikt vegāniskus produktus Gada augu produkts 2023
Vēl līdz 31.maijam iespēja nodot pārstrādei metāla virtuves piederumus
Pārgājienu aktīvās sezonas jaunumi
Kuldīgā tiek atjaunota garda tradīcija "Kūka + kafija"
Fazer Bakery Baltic apsver iespēju koncentrēt ražošanu Ogrē


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts