Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

05.02.2018

Dārgākie kokteiļi pasaulē

Kokteilis ir ne vien brīvā laika pavadīšanas papildinājums, bet arī statusa un izziņas objekts.  “Dzērieni, kuri tiek radīti, variējot un jaucot sastāvdaļas, uzbur jaunu un eksotisku pieredzi,” ir pārliecināts Edgars Elbergs, Prike Latvija Diageo Reserve zīmola vēstnesis. Viņš piedāvā ieskatu mūslaiku dārgākajos un ekskluzīvākajos kokteiļos, atklājot aizraujošo dzērienu pasauli.

The Birth of an Icon. Cena – 3550 eiro. 
Kokteilis ir veidots pēc pazīstamā kokteiļa Daiquiri pamatprincipiem. Gatavojot tiek izmantots St. Lucia Distillers Nine Cask Founders rums, svaiga laima sula un zelta putekļi, kas pagatavoti no dehidradēta Cointreau liķiera. Pasniegšanas vieta – Tuvie Austrumi.

Salvatore’s Legacy. Cena – 7250 eiro. Tiek uzskatīts par pasaules vecāko kokteili, kurš apvieno 1778. gada konjaku Clos de Griffier Vieux, 1770. gada liķieri Kümmel, 1860. gada Dubb Orange Curaçao un divas šaltis 20. gs. sākuma Angostura Bitters. Tas ir pasaulslavenā bārmeņa Salvatores Kalabreses mantojums. Pasniegšanas vieta – Londona.

The Ono. Cena – 8900 eiro. Kokteilis tiek pagatavots no diviem šampaniešiem – Rémy Martin Louis XVIII Black Pearl un Charles Heidsieck. Tiek pasniegts ar zelta aproču pogām vai dimanta un pērļu kaklarotu. Piedalās 20 viesmīļu, un tiek izmantots ļoti daudz brīnumsveču. Pasniegšanas vieta – Lasvegasa.

The World's Most Expensive. Cena – 8888 eiro. Šis kokteilis ir radīts speciāli dziedātājai Greisai Džonsai. Tas sastāv no 1990. gada šampanieša Cristal un 1888. gada vīna Samalens Vieille Relique Vintage Bas Armagnac. Kokteilis tiek pārkaisīts ar zelta putekļiem. Pasniegšanas vieta: Londona.

Winston. Cena – 10700 eiro. Nosaukums ir dots par godu slavenajam Vinstonam Čērčilam. Receptes pamatā ir dubultā deva 1858. gada Croizet konjaka. Tas tiek papildināts ar Grand Marnier Quintessence un Chartreuse Vieillissement Exceptionnellement Prolongé liķieri. Dekorācijas gatavotas no šokolādes, riekstiem, citrusa augļiem un ledus. Lai kokteili pagatavotu, nepieciešamas divas dienas. Pasniegšanas vieta – Melburna.

The Diamond Is Forever Martini. Cena – 16000 eiro. Grey Goose vodkas un laima sajaukums, kuram nosaukums dots pēc Džeimsa Bonda filmas Dimanti ir mūžīgi. Tiek pasniegts ar viena karāta dimanta dekorējumu. Katru reizi, kad tiek piedāvāts šis kokteilis, dzīvā izpildījumā tiek atskaņota filmas tēmas mūzika. Pasniegšanas vieta – Tokija.

Ruby Rose. Cena – 35500 eiro. Kokteilis tiek gatavots no Hangar One vodkas, svaigas greipfrūtu sulas, granātābola un tējkarotes rožūdens. Kokteiļa dekorācija veidota no četru karātu rubīna, kas arī nosaka šī dzēriena ekskluzīvo cenu. Pasniegšanas vieta – ASV.

 Aiga Bernsone


  

Vēl ziņas

Piesaki savus izcilākos produktus dalībai prestižā pārtikas kvalitātes konkursā The Baltic Taste Award!
Pārtikas uzņēmumi aicināti pieteikt vegāniskus produktus Gada augu produkts 2023
Vēl līdz 31.maijam iespēja nodot pārstrādei metāla virtuves piederumus
Pārgājienu aktīvās sezonas jaunumi
Kuldīgā tiek atjaunota garda tradīcija "Kūka + kafija"


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts