Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

03.02.2012

Darbu uzsācis veikals uzņēmumiem – ORANGE Cash&Carry

Orange Cash&Carry (Rīgā, Kārļa Ulmaņa gatvē 140) ir līdz šim lielākā maksā un ņem formāta tirdzniecības vieta Latvijā, kur vienuviet pieejams plašs pārtikas produktu un citu preču sortiments par vairumtirdzniecības cenām, turklāt ar iespēju uzņēmumiem maksāt uz vietas skaidrā naudā.

Orange Cash&Carry precīzi atbilst ASV dzimušajam vairumtirdzniecības formātam cash&carry, kas ir noliktavas tipa veikals – bāze, kur preces fasētas lielos iepakojumos, un norēķinus iespējams veikt turpat uz vietas skaidrā naudā vai arī ar bankas norēķinu karti, uzreiz saņemot visus uzņēmumam nepieciešamos grāmatvedības dokumentus.

Pārtikas produkti un citas preces par vairumtirdzniecības cenām, kas citādi būtu pieejamas norēķinoties ar pēcapmaksu, uzņēmumam uzkavējoties debitora statusā, tagad ir pieejamas, izmantojot skaidru naudu. Nav jārēķinās ne ar piegāžu grafikiem, ne apjoma ierobežojumiem. Ierodoties pēc precēm pašam, ir iespēja operatīvi tās izvēlies un norēķinies tūlīt! Tas tiešām ir ērtāk un izdevīgāk. Turklāt pārsteigts jutīsieties ne tikai jūs, bet arī grāmatvede – par šāda risinājuma izdevīgumu!

Jaunais Orange Cash&Carry iepirkšanās centrs piedāvā Rietumeiropas tirgum ražotos pārtikas produktus, kas atšķiras no plaši pieejamās ar stingrākiem kvalitātes kritērijiem: to ražošanā izmantotas augstvērtīgākas izejvielas un mazāk konservantu, e- vielu, neveselīgu piedevu, u.tml.

Šobrīd veikalā pieejama iepakotā pārtika, alkoholiskie un bezalkoholiskie dzērieni, saldētās un atdzesētās fasētās preces, dažādas sadzīves preces un dzīvnieku pārtika. Tuvākajā nākotnē preču klāstu plānots papildināt ar augļiem un dārzeņiem, svaigu gaļu un zivīm, kā arī tabakas izstrādājumiem.

Veikala galvenā mērķauditorija ir mazie un vidējie komersanti, īpaši HoReCa sektorā strādājošie uzņēmumi, kuri vienuviet var iepirkt ļoti dažāda sortimenta preces vairumā par zemākām cenām nekā klasiskajās tirdzniecības vietās. Tajā pašā laikā, veikalā drīkst iepirkties arī juridisko personu darbinieki, iegādājoties preces pašu patēriņam.

Kļūstot par Orange Cash&Carry klientu, jūs saņemsiet īpašu klienta karti. Tikai tā nodrošina jums ekskluzīvu iespēju iepirkties Orange Cash&Carry labiekārtotajās tirdzniecības zālēs un citas klientu priekšrocības. Iepērkoties Orange Cash&Carry, varat izvēlēties preces gan lielajos iepakojumos, gan arī iepazīties ar jaunajām precēm un produktiem, pieņemt lēmumus spontāni un norēķināties tūlīt.

Orange Cash&Carry katram uzņēmumam piedāvā līdz piecām klientu kartēm. Tā ir arī laba iespēja motivēt darbiniekus, piešķirot viņiem iespēju iepirkties par vairumtirdzniecības cenām savām vajadzībām. Viņi būs patīkami pārsteigti par jūsu rūpēm!

Par ORANGE Cash&Carry klientu kļūt ir ļoti vienkārši – personīgi ierodoties ir jāsaņem klienta karte, kuru mēs izsniedzam ikvienas juridiskās personas pārstāvim. Kartes izsniegšana ir bez maksas un notiek dažu minūšu laikā. Klienta reģistrācijai ir nepieciešama reģistrācijas apliecība un atbildīgās personas parakstīta pieteikuma veidlapa.

ORANGE Cash&Carry piedāvā saviem klientiem pavisam jaunu iepirkšanās pieredzi un sekojošas priekšrocības:

*Viss nepieciešamais Jūsu uzņēmumam un pašpatēriņam;
*Kvalitātes un svaiguma garantija;
*Plašs vietējo un ārzemju piegādātāju loks;
*Vairumtirdzniecības cenas, kas atstāj labu rezervi Jūsu mazumtirdzniecības cenas veidošanai;
*Plašs sortiments, kas šobrīd ietver vairāk nekā 5000 preču pozīcijas, ieskaitot svaigus un saldētus produktus, bakalejas preces, alkoholiskus un bezalkoholiskus dzērienus, saimniecības preces;
*Sekojot līdzi tirgus tendencēm, regulāri paplašinām aktuālo sortimentu;
*Plašas telpas un bezmaksas autostāvvieta;
*Profesionāla apkalpošana, specpasūtījumi, piegāde;
*Iepirkšanās, norēķinoties skaidrā naudā vai arī ar bankas norēķinu karti, uzreiz saņemotvisus uzņēmumam nepieciešamos grāmatvedības dokumentus;
*Labāka cenas un kvalitātes attiecība, kas nodrošinās Jūsu biznesa izaugsmi.

„Orange Cash&Carry biznesa filozofija ir piedāvāt klientiem augstvērtīgu produkciju, galveno uzmanību pievēršot tieši pastāvīgā sortimenta nodrošināšanai, lai pircēji varētu savus iepirkumus plānot un būt pārliecināti par produktu kvalitāti. Uzņēmuma attīstības pamatā ir elastīga pieeja biznesam – proti, pieaugot klientu plūsmai, veikals proporcionāli palielinās un dažādos sortimentu, tādējādi pielāgojoties pircēju dinamikai”, atzīmē Antra Sietiņa, SIA RSkorpions valdes locekle.

Jaunā veikala darba laiks ir īpaši piemērots tam, lai uzņēmuma pārstāvji varētu iegādāties visu nepieciešamo jau agri no rīta – pirms iestāžu darba laika sākuma: sākot no 8.00 līdz 20.00.


Avots: Bartending.lv

  

Vēl ziņas

Recepte: Roberto Meloni gatavo pastu krēmīgā diļļu mērcē
Latvieši ik gadu izdzer vairāk nekā 1,5 miljonus tasīšu kafijas
Latvijas dabas tūrisma piedāvājums pārsteidz britu tūroperatorus
Ādažu čipsi un Selga triumfē “Gada augu produkts 2023" aptaujā
Svinēsim Jāņus Dzegužkalnā!


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts