Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

08.02.2021

COCA-COLA HBC UN NEMIROFF VODKA PAPLAŠINA PARTNERĪBU BALTIJĀ


Sākot no 2021.gada februāra, Coca-Cola HBC paplašina sadarbības loku, iegūstot ekskluzīvas izplatīšanas tiesības un kļūstot par oficiālu Nemiroff Vodka izplatītāju Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.

Jāks Mikels (Jaak Mikkel), Coca-Cola HBC Polija un Baltija ģenerāldirektors: "Esam ļoti gandarīti uzsākt sadarbību ar Nemiroff. Mēs ticam, ka zīmola unikālais tēls, milzīgā kompetence un reputācija  apvienojumā ar mūsu spēkiem izplatīšanā un izpildē ļaus mums sniegt patērētājiem Latvijā, Lietuvā un Igaunijā jaunas garšas sajūtas un pieredzi miksoloģijā. Tas lieliski iekļaujas mūsu pašreizējā piedāvājumā, ņemot vērā mūsu 24/7 dzērienu partneru stratēģiju, kuras mērķis ir piedāvāt dzērienus ikvienai dzīves situācijai."  

"Pēc gadu ilgās sadarbības ar Coca-Cola HBC citās valstīs esam priecīgi par sadarbības rezultātiem. 2020. gadā, salīdzinot ar iepriekšējo gadu, Nemiroff uzrādīja 18 % pieauguma tempu, un, protams, mūsu sadarbība ir devusi ieguldījumu, lai gūtu šādu sasniegumu. Tāpēc tagad mēs esam priecīgi pievienot Latviju, Lietuvu un Igauniju mūsu globālās sadarbības pārklājumam. Nemiroff jau ir labi pazīstams un iemīļots zīmols šajā tirgū, taču kopā ar tik pieredzējušu partneri kā Coca-Cola HBC mēs ceram sasniegt jaunas virsotnes," norāda Jurijs Soročinskis (Yuriy Sorochynskiy), Nemiroff Vodka izpilddirektors.   

Coca-Cola HBC Polija un Baltija turpina attīstīt plašo dzērienu portfeli, lai vēl vairāk nostiprinātu klientu attiecības un risinātu svarīgus pieaugušo patēriņa gadījumus un piedāvājot ikvienai dzīves situācijai atbilstošus dzērienus jebkuram diennakts laikam. Tālākie plāni ietver zināšanu uzkrāšanu, kokteiļu un miksoloģijas kultūras programmu izveidi sadarbībā ar vietējo HoReCa, un patērētāju izglītošanu par atbildīgu alkohola lietošanu.    

Coca-Cola HBC izplata Nemiroff Vodka dzērienus arī Polijā, Itālijā, Austrijā un Armēnijā.horeca.lv


ALKOHOLA LIETOŠANAI IR NEGATĪVA IETEKME. TĀ PĀRDOŠANA, IEGĀDĀŠANĀS UN NODOŠANA NEPILNGADĪGĀM PERSONĀM IR AIZLIEGTA. 

  

Vēl ziņas

Pārtikas uzņēmumi aicināti pieteikt vegāniskus produktus Gada augu produkts 2023
Vēl līdz 31.maijam iespēja nodot pārstrādei metāla virtuves piederumus
Pārgājienu aktīvās sezonas jaunumi
Kuldīgā tiek atjaunota garda tradīcija "Kūka + kafija"
Fazer Bakery Baltic apsver iespēju koncentrēt ražošanu Ogrē


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts