Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

19.01.2012

“Cido grupas” eksports pērn palielinājies par 30%

Sulu un dzeramā ūdens ražotāja SIA “Cido grupa” 2011.gadā palielinājusi eksporta apjomu par 30%, informēja uzņēmuma pārstāvji.

Salīdzinājumā ar 2010.gadu Latvijā realizēto dzērienu apjoms palielināts par 4%.

Lielāko “Cido grupa” eksportētās produkcijas daļu veido sulas, nektāri un sulu dzērieni. Kopumā tiek eksportēti 39% no Latvijā saražotās sulu produkcijas.

Kā norādīja “Cido grupas” ģenerāldirektors Marijus Kirstuks, eksporta attīstīšana un paplašināšana ir viena no uzņēmuma šī gada prioritātēm.

“Pērn eksporta rādītāju uzlabošanu lielā mērā veicināja arī izveidojusies sadarbība ar “Latvijas Garantiju aģentūru”, kas uzņēmumam ļāva vēl vairāk attīstīt eksportu uz NVS valstīm, tostarp Baltkrieviju un Ukrainu. Stratēģiski svarīgākie uzņēmuma eksporta tirgi arī turpmāk būs Baltija un Krievija, kur “Cido grupas” produkcijai ir lielākās perspektīvas,” sacīja Kirstuks.

Patlaban kompānija saražoto produkciju eksportē uz Lietuvu, Igauniju, Krieviju, Baltkrieviju, Ukrainu, Lielbritāniju, Īriju.

Kā ziņots, “Cido grupas” apgrozījums pērn bijis 31,023 miljoni latu, liecina Uzņēmumu reģistru apkalpojošās firmas SIA “Lursoft” informācija. Tas ir par 1,33% mazāk nekā 2009.gadā, kad uzņēmums apgrozīja 31,444 miljonus latu. Savukārt uzņēmuma zaudējumi 2010.gadā bija 1,23 miljoni latu, kas ir par 37% mazāk nekā 1,97 miljonu latu zaudējumi 2009.gadā.

Kā norādīja uzņēmuma pārstāvji, 2011.gada finanšu dati tiks publiskoti februārī.

“Cido grupa” ir sulu un atspirdzinošo dzērienu ražotājs Latvijā, kopš 2008.gada arī alus zīmolu “Lāčplēsis” un “Līvu alus” ražotājs.

“Cido pārtikas grupa” dibināta 1994.gadā. 2006.gadā, apvienojoties ar SIA “Cido logistika”, tās nosaukums tika mainīts uz SIA “Cido grupa”. Kopš 2004.gada “Cido pārtikas grupa” kļuvusi par Dānijas AS “Royal Unibrew” grupas uzņēmumu. Kopš 2005.gada AS “Royal Unibrew” grupā ietilpst arī AS “Lāčplēša alus” uzņēmums “Lāčplēša alus darītava”, kas 2008.gadā tika pievienota SIA “Cido grupa”.

Avots: bar.lv


  

Vēl ziņas

Recepte: Roberto Meloni gatavo pastu krēmīgā diļļu mērcē
Latvieši ik gadu izdzer vairāk nekā 1,5 miljonus tasīšu kafijas
Latvijas dabas tūrisma piedāvājums pārsteidz britu tūroperatorus
Ādažu čipsi un Selga triumfē “Gada augu produkts 2023" aptaujā
Svinēsim Jāņus Dzegužkalnā!


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts