Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

01.12.2014

Camino de Santiago stāsti kafejnīcā „TAKA”

Šo sestdien, 29. novembrī, plkst. 15.00 kafejnīcā „TAKA”, Rīgā, Miera ielā 10, ikviens aicināts uz Camino de Santiago stāstu pēcpusdienu ar Spānijas garšu – ēdienkartē, fotogrāfijās, mūzikā un stāstos. Par savu šogad un arī citus gadus septembrī kājām veiktajiem ceļiem Spānijā stāstīs Aija Rieba, Inese Sērdiene un Ilze Kovere, kuras priecāsies satikt arī citus šo ceļu gājējus vai interesentus.

Camino de Santiago jeb Sv.Jēkaba ceļš Spānijā vilina ne vienu vien. Aija šogad uz Spāniju devās jau sesto, Inese piekto un Ilze otro gadu. Tā kā labas lietas un vērtīgi notikumi iedvesmo, ir vēlme dalīties pieredzētajā un, iespējams, kādam sniegt savu devu motivācijas un arī praktiskus padomus. 

Atsaucoties uz interesentu lūgumiem pēc oktobrī notikušā līdzīga pasākuma Liepājā, radusies iespēja veidot šādu stāstu pēcpusdienu arī Rīgā.

Sestdien kafejnīcā „TAKA” camino gājējas kopā veidos stāstu par to, kas tad ir šis Camino de Santiago, kāpēc to iet, kas nepieciešams, lai to ietu, vai jābūt fiziskai sagatavotībai, kas jāņem līdzi, kur nakšņot, ko ēst u.tml. 


Stāsta laikā būs skatāmi gan foto materiāli, gan uzskatāmi, stāstu papildinoši priekšmeti un suvenīri. Noskaņu radīs flamenko mūzika un stāsti par šogad kājām ieto 400 km garo Spānijas ceļu, kas aizsākās Andalūzijā.

Ieeja brīva un atvērta ikvienam interesentam. Īpaši gaidīsim tos, kuri paši kādreiz ir veikuši vai plāno veikt šo ceļu Spānijā. 

Sagatavoja Inese Sērdiene


  

Vēl ziņas

KONFERENCE:PIEGĀDES ĶĒDE, RAŽOŠANA, RANSPORTS & LOĢISTIKA. EKSPORTS. TIRDZNIECĪBA. E-KOMERCIJA
Latvijas profesionālās izglītības iestāžu audzēkņu profesionālās meistarības konkurss Jaunais Maiznieks 2019
SPI grupas izšķirošā uzvara Stolichnaya preču zīmes strīdā
13. novembrī seminārs-Kā izplatīt vietējo pārtiku Bizness-Biznesam tīklā
No 5.-7. februārim Berlīnē notiks starptautiskā augļu un dārzeņu loģistikas nozares izstāde


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts