Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

13.10.2011

Cafe Brazil bārmeņu turnīrs bārmeņiem 30.oktobrī (+nolikums)

Bartending.lv aicina piedalītes jau trešajā Cafe Brazil bārmeņu turnīrā, kas norisināsies svētdien, 30. oktobrī, plkst. 12:00 pludamles sporta centrā "Brazīlija".

Turnīrā var piedalīties visi spēlēt gribētāji bez vecuma un dzimuma ierobežojumiem, pārstāvot HORECA uzņēmumus un, kas 2011. gada vasaras sezonā kopējā reitingā nav labāko piecdesmitniekā. Komandas sastāv no 3 spēlētājiem.
Komandās drīkst startēt tikai personas, kas darbojas konkrētajos uzņēmumos.

Turnīra mērķis ir sekmēt pludmales volejbola attīstību un popularitāti valstī, kā arī radīt apstākļus, lai bārmeņi no dažādiem uzņēmumiem kopā varētu atpūsties un sportiskā azartā konkurēt savā starpā.

Atgādināsim, ka pirmais šāds turnīrs norisinājās 2010. gada 12. septembrī, kopā tajā piedalījās 17 komandas un par uzvarētajiem kļuva Klondaika!

Turnīra norises laiks

2011. gada 30. oktobrī plkst. 12.00

Dalībnieku pieteikšanās
Dalībai sacensībās spēlētāji piesakās nosūtot pieteikuma e-pastu uz dagnija@brazil.lv, sūtot turnīra nosaukumu, norises laiku, komandas nosaukumu, komandas dalībnieku vārdus un uzvārdus, tālruni un e-pastu.

Pieteikumi tiek pieņemti līdz 28.10.2011. plkst.17.00. Dalībnieki sacensībām reģistrējas sacensību vietā - 30. oktobrī plkst. 11.30 reģistrējoties pie turnīra koordinatora.

Lejuplādēt nolikumu

Piesakies un pavadīsim laiku kopā :)

Avots: Bartending.lv

  

Vēl ziņas

Slaveni citāti par ēdienu tēmu
Bērnam pieaug apetīte – ko iesākt?
Gardēžu tūrē aicina iepazīt Vidzemi
Narvesen ievieš jauna koncepta tirdzniecības vietas degvielas uzpildes stacijās
Riga Food 2021 viesistabā no 9.- 10. septembrim risinās Pavāru kluba Virtuves sarunas


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts