Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

20.07.2020

Bocus d’or 2020 Eiropas fināls notiks šogad
Ziņa papildināta 20.07.2020

Pasaules prestižākās gastronomijas sacensības Bocuse d’ Or, kurām bija jānotiek 2020. gada maijā, Covid 19 dēļ, tika atceltas. Tagad ir kļuvis zināms, ka Bocuse d’ Or tomēr notiks šogad.

2020. gada oktobrī pirmo reizi Igaunijā ieradīsies pasaules prestižāko gastronomijas sacensību “Bocuse d’ Or” Eiropas fināls. Papildus Eiropas labākajiem šefpavāriem, kas ieradīsies Tallinā, lai mērotos spēkiem, šis pasākums ik gadu piesaista simtiem interesentu un jomas profesionāļu no visas pasaules, turklāt to tiešraidē varēs vērot vairāk nekā 20 miljoni cilvēku.

Kā norāda “Bocuse d’ Or” direktors Florents Suplisons (Florent Suplisson), Igaunija ir izrādījusies konkurētspējīga valsts, kas salīdzinoši īsā laikā ir pierādījusi savas kulinārijas lielo potenciālu. “Mēs ļoti priecājamies piedāvāt Igaunijai iespēju bagātināt pasauli ar jaunām garšām un jauniem garšu radītājiem. Tie ir arī iemesli, kas kļuva izšķiroši “Bocuse d’ Or 2020” Eiropas fināla organizēšanas tiesību nodošanā, ” skaidroja Suplissons.

Saskaņā ar organizācijas “Bocuse d’ Or Europe Tallinn 2020” valdes locekļa Dimitrija Demjanova (Dimitri Demjanov) teikto, šis lielais pavasara pasākums Tallinā pulcēs tūkstošiem pārtikas entuziastu, žurnālistu un izcilāko profesionāļu no visas pasaules. “Šī ir iespēja Igaunijai ielauzties starptautiskajā gastronomijas kartē. Ceru, ka labākie Igaunijas pārtikas industrijas pārstāvji atradīs spēku un prasmes, lai no šī pasākuma iegūtu to, ko tas var sniegt,” komentēja Demjanovs.

“Bocuse d’ Or Europe Tallinn 2020” notiks 15. un 16. oktobrī Tallinā, arēnā Saku Suurhall. Sacensībās piedalīsies labākie šefpavāri no 20 Eiropas valstīm, un rezultātā finālam kvalificēsies 11 labākie no viņiem. Paralēli pasaules klases ēdienu gatavošanas sacensībām līdzās arēnai tiks atklāta arī starptautiskā pārtikas izstāde “ProfExpo Food Village”, kurā apmeklētāji varēs atklāt visu jaunāko un ekskluzīvāko, ko gastronomija šobrīd var piedāvāt.

Bocuse d’ Or ir pasaules prestižākais kulinārijas konkurss, ko 1987. gadā uzsāka pasaulslavenais franču šefpavārs Pols Bokuse (Paul Bocuse). Sporta notikumu spraigās gaisotnes iedvesmots, Pols Bokuse nolēma organizēt izklaidējošu šovu, kas popularizē kulinārijas mākslu un atklāj vadošo šefpavāru meistarību.

Papildus informācija un reģistrācija šeit

Programma šeit
 

  

Vēl ziņas

Veiksmīgi noslēgusies AEHT sagatavošanas konference Rīgā
Latvijas pavāru elite nu jau trešo reizi startē Bocuse d’Or Eiropas atlasē, Pasaules prestižākajā pavāru konkursā!
Inovatīvs sadarbības projekts - mobilā mācību lietotne viesmīlības nozarē
Kas drošāks- steiks vai nageti
Uztura speciāliste Lizete Puga: ieteicamākie ēdieni ķermeņa labsajūtai


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts