Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

15.09.2016

Blogeru apvienība “Nordic Travel Bloggers” slavē latviešu ēdienus

LIAA Tūrisma departaments sadarbībā ar Ziemeļvalstu emuāristu jeb blogeru apvienību “Nordic Travel Bloggers” no 9. līdz 13. septembrim ciemos uzņēma četrus tās biedrus no Zviedrijas un Norvēģijas.
“Jums ir izcils ēdiens. Tāpat kā ļoti labs alus. Ēdiena un alus dēļ vien noteikti atgriezīšos Latvijā,” pirms došanās mājās atzina brits Endrū Higss, kas dzīvo un strādā Norvēģijā.

Mūsu ēdienu bagāto piedāvājumu un kvalitāti slavēja arī pārējie ciemiņi, minot to kā spilgtāko Latvijas iespaidu.

Profesionālos blogerus iepriecināja fakts, ka 2017. gadā Rīgas – Gaujas gastronomijas reģions kļūs par Eiropas gastronomijas reģionu, jo tā būs iespēja viņu lasītājiem un sekotājiem sociālajos tīklos vēl vairāk pastāstīt par mūsu virtuvi.

Citu spilgtāko iespaidu vidū viesi minēja piļu un muižu apmeklējumu un iespēju tur nakšņot. Anna Mari Helene Gregersena no Norvēģijas uzsvēra, ka tā ir ļoti vērtīga prakse - senu celtņu atjaunošana un izmantošana mūsdienu vajadzībām. Savās publikācijās blogere nemēdzot rakstīt par to, par ko nav drošas pārliecības. Daudzas vietas Latvijā viņā modinājušas patiesas simpātijas, un tieši tas esot svarīgākais, lai blogs izdotos veiksmīgs un aizrautu lasītājus.

Neaizmirstamu iespaidu vidū ciemiņi minēja arī mūsu pludmales, jo tik skaistu baltu smilšu liedagu kā Kurzemē viņiem nav. Mežā patīkami pārsteigušas sēnes un ogas. Neparasti izskatījušās vecāka gadu gājuma liepājnieces, kas ģērbušās pēc savas modes un ielās dzīvi sarunājušās. Un cik tur bijis daudz kaķu, kas visur pilsētā jutušies ērti un netraucēti.

“Tas bija interesanti – iepazīties ar jūsu valsti, neapmeklējot galvaspilsētu,” sacīja blogeri, veltot daudz komplimentu mūsu laukiem.

Tūrisma departamentam šī bija pirmā sadarbība ar “Nordic Travel Bloggers”, kas apvieno apmēram 35 ietekmīgākos viedokļu līderos ceļojumu jomā ziemeļvalstīs.

Tūrisma departamenta vecākā eksperte Lelde Beņķe pateicas visiem, kas viesmīlīgi pielika roku vizītes organizēšanā, - nacionālajai lidsabiedrībai  “airBaltic”, Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojam, Kuldīgas Tūrisma informācijas centram un “Bitei” par internetu.

Ceļojot Kurzemē, ziemeļvalstu blogeri savus iespaidus publicēja ar tēmturi #LatviaRoadTrip un ik dienu pildīja savos kontus populārajās tīmekļa vietnēs Facebook, Twitter, Instagram un Snapchat. Pēc atgriešanās mājās un iespaidu sakārtošanas blogeri stāstīs par Latvijas apmeklējumu arī savos blogos, kas Norvēģijā un Zviedrijā izpelnījušies lasītāju ievērību un uzticību.

 http://ohdarling.org/
http://www.antligenvilse.se/
http://alltidreiseklar.no/nb
http://grownuptravelguide.com/

  

Vēl ziņas

Recepte: Roberto Meloni gatavo pastu krēmīgā diļļu mērcē
Latvieši ik gadu izdzer vairāk nekā 1,5 miljonus tasīšu kafijas
Latvijas dabas tūrisma piedāvājums pārsteidz britu tūroperatorus
Ādažu čipsi un Selga triumfē “Gada augu produkts 2023" aptaujā
Svinēsim Jāņus Dzegužkalnā!


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts