Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

16.10.2019

Bezalkoholisko kokteiļu konkurss – Monin Junior Cup 2019

Vadošais HoReCa sektora apkalpotājs Latvijā Gemoss un plaši pazīstamo sīrupu ražotājs Monin sadarbībā ar Latvijas Bārmeņu Federāciju un Valsts SIA Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums organizē jau ceturto bezalkoholisko kokteiļu konkursu Monin Junior Cup 2019 profesionālo izglītības iestāžu studentiem un absolventiem, kas norisināsies šī gada 24.oktobrī plkst.12:00 - 15:00, Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikumā, Nīcgales iela 26, Rīgā.

Konkurss norisināsies classic kategorijā, un tajā aicināti piedalīties Latvijas profesionālās izglītības iestāžu audzēkņi, kuri pārstāv savu skolu un apgūst bārmeņa, viesmīlības, ēdināšanas pakalpojumu speciālista profesiju vai citādi izteicis vēlmi piedalīties. Konkursā drīkst piedalīties arī skolu absolventi, ja skola tika absolvēta 2019.gadā. Visiem dalībniekiem jāpagatavo viens bezalkoholiskais kokteilis 3 porcijās 7 minūšu laikā, kokteiļa receptei jābūt pašu izdomātai, populāras kokteiļu receptes izmantot nedrīkst. Kokteiļu dekorācijām jābūt ēdamām, savukārt zobu bakstāmie, knaģīši un citi sastiprinājumi ir atļauti. Dalībniekiem obligāti jāuzstājas atbilstošā bārmeņu apģērbā vai skolas uniformā. 

Sacensības notiks vienā kārtā, un par uzvarētāju kļūs tas, kurš būs ieguvis visvairāk punktu. Žūrija vērtēs gan kokteiļu ārējo izskatu un dekorāciju pielietojumu, gan smaržu un garšu, kā arī paša bārmeņa ārējo izskatu, pareizu aprīkojuma izvēli un daudz ko citu.

Monin Junior Cup 2019 žūrijas sastāvā būs kokteiļu pagatavošanas eksperti un profesionāļi:
1.Andris Reizenbergs – ar neskaitāmām balvām godalgots bārmenis un Balzāmbāra līdzīpašnieks.
2.Oskars Vārenbergs - Latvijas Bārmeņu federācijas valdes loceklis, bāra-restorāna Stage 22 bārmenis
3.Haim Vital Grinfeld -  Monin zīmola pārstāvis no Igaunijas

Pasākumu vadīs Andris Petkēvičs – Andrito kafijas grauzdētavas vadītājs.
Galvenā balva: MONIN JUNIOR CUP 2019 uzvarētājs saņems kausu un balvu - Gemoss dāvanu karti 100 Eiro vērtībā.

Kā norāda Inguss Reizenbergs, konkursa rīkotājs un Monin zīmola vadītājs Latvijā: “Tāda veida konkursi palīdz popularizēt bārmeņu profesiju Latvijā, kā arī celt jauno bārmeņu un viesmīļu kvalifikāciju, un vienkārši veicināt profesijas un skolu atpazīstamību Latvijā.” 

Pieteikuma anketas tiek pieņemtas līdz 2019. gada 21.oktobrim uz e-pasta adresi inguss@gemoss.lv (pieteikuma anketu un visus noteikums meklē: http://www.rtrit.lv/aktuali/news/ceturtais-bezalkoholisko-kokteilu-konkurss-studentiem-un-absolventiem-monin-junior-cup-2019-norisina.

VSIA Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums jau 4 gadus sadarbībā ar Latvijas Bārmeņu federāciju nodrošina viesmīlīgu uzņemšanu dalībniekiem no visas Latvijas. Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums ir viena no lielākajām profesionālās izglītības iestādēm Latvijā, kas sagatavo Latvijā un Eiropā atzītus profesionāļus tūrisma, viesmīlības un ēdināšanas jomās. Katru gadu tehnikums uzņem vairākus simtus audzēkņu, kas nākotnē vēlās kļūt par profesionāliem viesmīļiem, bārmeņiem, šef-pavāriem un citiem speciālistiem.

Šogad konkursā piedalīsies ap 20 dalībniekiem, kas pārstāvēs gandrīz 10 Latvijas tehnikumus, arodskolas un profesionālās vidusskolas. Papildus šogad būs īpašie viesi no Polijas, kas ir Monin Junior Cup Polijas uzvarētāji, kas piedalīsies ar saviem paraugdemonstrējumiem. Pasākuma organizatori tic, ka tas ir sākums starptautiskai konkursa attīstībai.

Galerija

  

Vēl ziņas

Pārtikas uzņēmumi aicināti pieteikt vegāniskus produktus Gada augu produkts 2023
Vēl līdz 31.maijam iespēja nodot pārstrādei metāla virtuves piederumus
Pārgājienu aktīvās sezonas jaunumi
Kuldīgā tiek atjaunota garda tradīcija "Kūka + kafija"
Fazer Bakery Baltic apsver iespēju koncentrēt ražošanu Ogrē


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts