Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

23.04.2012

Berlucchi Latvijā

Berlucchi – Itālijas prestižākais, izcilākais un iecienītākais Franciacorta dzirkstošā vīna ražotājs.
Jau kopš 1961.gada, Berlucchi vīna darītavas dzirkstošie Franciacorta vīni  ir kļuvuši par tradīciju, ar kuru sākas ikvienas svinības ne tikai Itālijā, bet arī citur pasaulē. 

Franciacorta ir ne tikai oāze Lombardijas reģiona vidū, bet arī Itālijas klasiskās metodes dzirkstošo vīnu kulta šūpulis un kvalitātes apzīmējums, kam pamatu, tālajā 1955.gadā, likusi Berlucchi vīna darītavas komanda - Guido Berlucchi, Franco Ziliani un Giorgio Lanciani – veiksmīgs uzņēmējs, enerģisks vīndaris un radošs mākslinieks.

Sadarbībā ar Itālijas ekspertiem Wine Concept - Berlucchi oficiālo pārstāvi Latvijā -  pirmdien, 23. aprīlī trīs dienu ilgā vizītē ieradīsies šīs prestižās vīna darītavas eksporta direktors Alessandro Vella.
Savas viesošanās laikā Rīgā, Alessandro tiksies ar Berlucchi cienītājiem Latvijā un prezentēs Berlucchi Franciacorta dzirkstošos vīnus. Otrdien, 24.aprīlī prezentācijas notiks restorāna “Bergs” un vinotēkas “Vinometr” telpās, savukārt trešdien – oficiālā pārstāvja Wine Concept SHOWROOM zālē.

 Gadu gaitā Berlucchi vīna darītava padarījusi Franciacorta zīmolu tik nozīmīgu, ka vēl simtiem vīndaru Itālijā aizrautīgi strādā pie tā, lai simtiem tūkstoši cilvēku varētu baudīt bīnumaina aromāta un sīksīku burbulīšu piepildītu dzirkstošā vīna glāzi.

Berlucchi – izcils papildinājums dzīvespriecīgiem svētkiem,  izsmalcinātām vakariņām un  vīna cienītāju kolekcijas plauktiem.

HORECA.LV


  

Vēl ziņas

Pērn Latvijā pārdoti vairāk nekā 1,6 miljoni Gruzijas vīna pudeļu
Pārtikas uzņēmums HKScan Latvia pārgājis uz atjaunojamo elektroenerģiju
Lauku tūrisma uzņemēji var pieteikties vides kvalitātes zīmei Zaļais sertifikāts
Kā atjaunot imunitāti pavasarī? Iesaka uztura speciāliste
Ministru kabinets ceturtdien vienojās par kritērijiem ierobežojumu mīkstināšanai sabiedriskās ēdināšanas nozarē


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts