Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

23.04.2012

Berlucchi Latvijā

Berlucchi – Itālijas prestižākais, izcilākais un iecienītākais Franciacorta dzirkstošā vīna ražotājs.
Jau kopš 1961.gada, Berlucchi vīna darītavas dzirkstošie Franciacorta vīni  ir kļuvuši par tradīciju, ar kuru sākas ikvienas svinības ne tikai Itālijā, bet arī citur pasaulē. 

Franciacorta ir ne tikai oāze Lombardijas reģiona vidū, bet arī Itālijas klasiskās metodes dzirkstošo vīnu kulta šūpulis un kvalitātes apzīmējums, kam pamatu, tālajā 1955.gadā, likusi Berlucchi vīna darītavas komanda - Guido Berlucchi, Franco Ziliani un Giorgio Lanciani – veiksmīgs uzņēmējs, enerģisks vīndaris un radošs mākslinieks.

Sadarbībā ar Itālijas ekspertiem Wine Concept - Berlucchi oficiālo pārstāvi Latvijā -  pirmdien, 23. aprīlī trīs dienu ilgā vizītē ieradīsies šīs prestižās vīna darītavas eksporta direktors Alessandro Vella.
Savas viesošanās laikā Rīgā, Alessandro tiksies ar Berlucchi cienītājiem Latvijā un prezentēs Berlucchi Franciacorta dzirkstošos vīnus. Otrdien, 24.aprīlī prezentācijas notiks restorāna “Bergs” un vinotēkas “Vinometr” telpās, savukārt trešdien – oficiālā pārstāvja Wine Concept SHOWROOM zālē.

 Gadu gaitā Berlucchi vīna darītava padarījusi Franciacorta zīmolu tik nozīmīgu, ka vēl simtiem vīndaru Itālijā aizrautīgi strādā pie tā, lai simtiem tūkstoši cilvēku varētu baudīt bīnumaina aromāta un sīksīku burbulīšu piepildītu dzirkstošā vīna glāzi.

Berlucchi – izcils papildinājums dzīvespriecīgiem svētkiem,  izsmalcinātām vakariņām un  vīna cienītāju kolekcijas plauktiem.

HORECA.LV


  

Vēl ziņas

Amber Beverage Group apbalvota kā vadošā starptautiskā dzērienu nozares kompānija 2020. gadā
Lidosta Rīga gadu noslēdz ar pasažieru skaita kritumu par vairāk nekā 74%
Maxima klientu kritums līdz pat 72%
Zaļā nedēļa Berlīnē, 2021. gada 20.-21. janvārī tiešraidē
airBaltic decembrī un janvārī piedāvās vairāk nekā 2 500 lidojumu


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts