Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

24.01.2019

BALTTOUR FORUMS 30. janvārī

30. janvārī jaunajā viesnīcā Wellton Riverside SPA Hotel notiks Balttour 2019 biznesa forums. Tas veltīts mūsdienu tūrisma mārketinga digitalizācijas izaicinājumiem, ar kuriem savā darba ikdienā sastopas Latvijas tūrisma uzņēmēji, kas darbojas uzņemošā un izejošā tūrisma aģentūrās, tūrisma informācijas centros, sniedz viesnīcu un citus pakalpojumus nozarē.

Praktiskus un noderīgus padomus savam ikdienas darbam varēs gūt no vairāku nozaru speciālistiem. Digitālā mārketinga aģentūras Infinitum speciālisti iepazīstinās ar sociālo tīklu nozares, reklāmas un mājaslapu lietošanas tendencēm, kā arī atsauksies uz piemēriem no pašmāju tūrisma dzīves. Plānots, ka foruma klausītāji saņemtās zināšanas varēs pielietot savā praktiskajā darbībā. Vērtīgas ikdienas darbā būs arī zināšanas par sadarbības partneru un klientu finanšu uzticamības pārvaldību; par to informēs Kredītinformācijas Birojs.

 

Digitālā satura mārketinga aģentūras New Black eksperte Kristīne Rasnača piedāvās aizraujošu saturu par mileniāļiem jeb tūkstošgades paaudzi – viņu raksturojumu un efektīviem veidiem, kā šo paaudzi uzrunāt tūrisma nozarē. Lekciju īpaši Balttour forumam izstrādājis populārais sociālo mediju guru Artūrs Mednis.

Lai reģionu tūrisma dzīves organizatori varētu veiksmīgāk piesaistīt tūristus no dažādām Latvijas pilsētām, biznesa augstskolas Turība asociētais profesors, Tūrisma pētniecības centra vadītājs, SIA Balticvision Riga izpilddirektors Ēriks Lingebērziņš prezentēs tikko notikuša pētījuma "Latvijas lielo pilsētu iedzīvotāju ceļošanas paradumi Latvijā un vispārējās iekšzemes tūrisma tendences" rezultātus.


Aviokompānijas airBaltic tirdzniecības vadītāja Baltijas valstīs Sanda Teihmane foruma dalībniekiem atklās 2019. gada jaunos galamērķus, sniegs iespēju satikt to pārstāvjus, kā arī aicinās sajust jauno galamērķu un ceļojumu garšu. airBaltic jaunie galamērķi ir iespēja tūrisma aģentūrām paplašināt savu biznesu, savukārt uzņemošā tūrisma nodrošinātājiem – piesaistīt jaunus klientus.

 

Aicinām Jūs apmeklēt biznesa forumu, lai uzzinātu par jaunākajiem izaicinājumiem, ko tūrismam sagādā notiekošā digitālā revolūcija, un iepazītos ar risinājumiem un jaunumiem, kas būs derīgi ikdienas darbā, kā arī veidotu jaunus lietišķos kontaktus!

 

Pasākuma programma | Dalības maksa un reģistrācija

 

Lūdzam reģistrēties līdz 25.01.2019. Vietu skaits ierobežots.

 


Organizatori: Latvijas Tūrisma aģentu un operatoru asociācija (ALTA), 

Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

 


  

Vēl ziņas

Aizvadīts jau 3.starptautiskais konkurss ”Learn, Know, Do, Can, Show”
Veiksmīgi noslēgusies AEHT sagatavošanas konference Rīgā
Latvijas pavāru elite nu jau trešo reizi startē Bocuse d’Or Eiropas atlasē, Pasaules prestižākajā pavāru konkursā!
Inovatīvs sadarbības projekts - mobilā mācību lietotne viesmīlības nozarē
Kas drošāks- steiks vai nageti


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts