Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

10.10.2017

Avis Budget Group paziņo par globālo partneru apvienošanos

Avis Budget Group ir vadošais globālais mobilitātes risinājumu nodrošinātājs, un viena no pasaulē lielākajām Starptautiskajām  aviosabiedrību grupām (IAG), atjaunoja un paplašināja savu globālo partnerība.

Kā daļu no ekskluzīvā daudzgadīgā darījuma Avis Car Rental and Budget Car Rental būs vienīgie automašīnu nomas zīmoli, kas pieejami rezervēšanai caur British Airways, Iberia un Iberia Express; bet Aer Lingus sekot vēlāk. Vienošanās ietver arī ekskluzivitāti ar IAG lojalitātes programmām, tostarp British Airways Executive Club, Aer Lingus Aer Club, Iberia Plus un Avios Travel Atlīdzības programmu. Līdz šim Budget automašīnu noma bija pieejama tikai rezervēšanai, izmantojot British Airways Executive Club, Avios Travel Atlīdzības programmu un Iberia Plus lojalitātes programmas.

"Šis jaunais līgums ar IAG apliecina mūsu pastāvīgo apņemšanos nodrošināt mūsu partneriem un saviem klientiem vislabākās klases produktus un pakalpojumus," sacīja Mark International, Avis Budget Group prezidents Mark Servodidio. "Mēs priecājamies stiprināt mūsu attiecības un ceram sadarboties, lai turpinātu nodrošināt vienotu ceļojumu risinājumu."

"Šī partnerība ir veidota vairāk nekā 20 gadus, kad Avis Car Rental apvienojās ar mūsu lojalitātes programmu Iberia Plus, kam sekoja British Airways Executive Club," sacīja Silvia Cairo, IAG tirdzniecības plānošanas un politikas vadītāja. "Kopš tā laika Avis un vēlāk Budget  konsekventi ir piegādājis pasaules līmeņa pakalpojumus saviem klientiem. Mēs priecājamies atjaunot vienošanos ar Avis Budget Group un paplašināt attiecības, lai mūsu aviosabiedrībām piedāvātu pilnu automašīnu nomas iespēju klāstu. "

Par Avis budžeta grupu
Avis Budget Group, Inc. ir vadošais globālais mobilitātes risinājumu nodrošinātājs gan ar Avis, gan budžeta zīmolu starpniecību, kam ir vairāk nekā 11 000 nomas vietu aptuveni 180 valstīs visā pasaulē, un ar savu Zipcar zīmolu, kas ir pasaulē vadošais automašīnu koplietošanas tīkls ar vairāk nekā miljonu dalībnieku. Avis Budget Group lielāko daļu automašīnu nomas biroju strādā tieši Ziemeļamerikā, Eiropā un Austrālijā, un tā galvenokārt darbojas ar licencēm citās pasaules daļās. Avis Budžeta grupai ir aptuveni 30 000 darbinieku, un tās galvenā mītne atrodas Parsipānijā, N.J. Plašāka informācija pieejama www.avisbudgetgroup.com.

          Alice Pereira
        

  

Vēl ziņas

Piesaki savus izcilākos produktus dalībai prestižā pārtikas kvalitātes konkursā The Baltic Taste Award!
Pārtikas uzņēmumi aicināti pieteikt vegāniskus produktus Gada augu produkts 2023
Vēl līdz 31.maijam iespēja nodot pārstrādei metāla virtuves piederumus
Pārgājienu aktīvās sezonas jaunumi
Kuldīgā tiek atjaunota garda tradīcija "Kūka + kafija"


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts