Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

08.11.2016

Atvērts vēsturiskais “Latvijas balzams” veikals Marijas ielā 1

Pēc rekonstrukcijas atklāts “Latvijas balzams veikals” Marijas ielā 1, Rīgā, kas vēsturiski ir viens no pirmajiem tīkla veikaliem. Kā informē uzņēmums, veikala rekonstrukcijā ieguldīti vairāk nekā 30 tūkstoši eiro.

“Šis mums ir stratēģiski svarīgs veikals, un ne tikai lielās cilvēku plūsmas dēļ. Tas atrodas pretim Centrālajai stacijai un būtiski ietekmē pirmo iespaidu par Rīgu un veido mūsu pilsētas seju. Tādēļ veikala rekonstrukcija bija nepieciešama ne tikai, domājot par biznesa attīstību, bet arī pilsētvides uzlabošanai. Turklāt veikals atrodas vēsturiskā ēkā, kuras 1.stāvā jau kopš 18. gadsimta rindojas virkne veikalu.Šis mūra nams ar veikaliem celts 1884. gadā, un tā arhitekts bija Kārlis Johans Felsko,” stāsta “Latvijas balzams veikali” tīkla vadītāja Viktorija Voičenko. 

V.Voičenko atzīst, ka no vienas puses tas sarežģīja šī rekonstrukcijas projekta saskaņošanu, no otras puses ir liels gandarījums par paveikto – nomainīti logi un izkārtnes, modernizēts interjers un pilnveidots produktu klāsts. 

Atjaunotais veikals Rīgā, Marijas ielā 1 ir jau divpadsmitais pēc kārtas atjaunotais tīkla veikals. “Latvijas balzams veikali” tīkla modernizācija un veikalu rekonstrukcija tika uzsākta 2014.gada rudenī.

“Latvijas balzams veikali” specializēto tīklu veido 46 veikali Latvijā, četri no kuriem ir premium koncepta veikali. Veikalu tīkls pieder SIA „Bravo” un ir daļa no „Amber Beverage Group”, kas ir vadošā vīna un stipro alkoholisko dzērienu holdinga sabiedrība Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. “LB veikali” tīkls tika izveidots jau 1991.gadā. Veikalos iespējams iegādāties visus AS “Latvijas balzams” ražotos dzērienus, kā arī plašu importēto alkoholisko dzērienu klāstu un citus produktus. 


Dana Hasana


  

Vēl ziņas

Jūrmalā durvis vērusi jauna viesnīca Rixwell Collection Seaside Hotel
Valmiermuižas alus šī gada pirmajos trīs mēnešos sasniedzis alus pārdošanas rekordu
Šefpavāru atziņas
Pagarināts eko kampaņas termiņš: pieņem pārstrādei virtuves piederumus līdz maija beigām
Investējot 1,3 miljonus eiro, McDonald’s atver jaunu restorānu Latvijā


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts