Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

13.04.2016

“Atvērtās Dienas laukos” jau no 14. maija


Pavasara “Atvērtās Dienas laukos” ir signāls pilsētniekiem – ārpilsētas brīvdienu sezona ir sākusies! „Lauku ceļotāja” rīkotā akcija vienlaikus noritēs 101 lauku saimniecībā, visos Latvijas novados un apmeklētāji tiek gaidīti visas dienas garumā. Katra saimniecība šajā dienā sagatavojusi kādu programmu, ekskursiju, degustāciju, piedzīvojumu vai citu piedāvājumu, kas nav pieejams ikdienā.

Ar ko īpaša Atvērto Dienu akcija?
Akcija ir lieliska iespēja iepazīties ar „savu” bioloģisko saimniecību, kuras ražojumus vēlāk  atradīsiet lielveikalu plauktos, zaļajos tirdziņos, vai arī atgriezīsieties saimiecībā vasaras vidū, lai paši salasītu ogas vai iegādātos svaigus zaļumus tieši no lauka. Atvērtās Dienas ir iespēja parādīt bērniem mazos jēriņus, kazlēnus, teliņus, kuri atskrējuši pavasarī. 

Un tikai šajā dienā arī visnotaļ aizņemtie lielsaimnieki ļaus ieskatīties savu saimniecību norisēs, kur apmeklētāji var apbrīnot gandrīz vai kosmiskas tehnoloģijas, kas pilnībā izmaina priekšstatus par tradicionālo laucinieku dzīvesveidu. 

Kopumā Atvērtās Dienas piedāvā iepazīties ar vairāk kā 10 dažādiem lauku amatiem, ~35 lauku gardumiem iegādei un degustācijai, 29 dažādu šķirņu mājdzīvniekiem un savvaļas dzīvniekiem. Akcijas laikā saimniecības piedāvā arī atlaides savai produkcijai līdz 33%, aktivitātēm (apmeklējumam, izjādēm, ekskursijai ar degustācijām, radošajām darbnīcām, labirintiem utt.) līdz 50% vai pat bez maksas.

Ar ko lauki pārsteigs šogad?
Daži no šī gada piedāvājumiem: kaņepju lapu tēja „Kaņepvērpjos” un stāsts par personīgo pieredzi, uzsākot saimniekošanu laukos; Pavasara Pikniks un orientēšanās spēle „Meža salās”; vēlās brokastis kazu saimniecībā ‘’Bērzi”, ekskursija vīna darītavā, vīnu degustācija un vīnogu stādu iegāde „Pīlādžos”;  nesteidzīga diena kopā ar dažādiem lauku saimniecības dzīvniekiem -  var satikt rejošu Murkšķi pavasarī, lai uzzinātu, kāda būs nākamā vasara, var pakasīt aitucūkas un pavērot sivēnu dejas “Rēvicos”; meistarklase "Savvaļas aptieka" – var uzzināt, kā pagatavot augu skrubi, ziedu spilvenu, zāļu vannas, ziedu pirti, kādus savvaļas garšaugus var likt salātos; "Pagalma svētki"- saldējums no lielām bļodām cik tik lien un grillēto ēdienu karte ar sāļajiem saldējumiem Skrīveru mājas saldējumā.

Kā plānot apmeklējumus?
Atveriet akcijas mājas lapu www.celotajs.lv/atvertasdienas un iepazīstieties ar visiem akcijas dalībniekiem, kontaktinformāciju un akcijas piedāvājumiem. Akcijas karte palīdzēs sastādīt ērtāko maršrutu, lai varētu doties vienas vai divu dienu apmeklējumā pa vairākām saimniecībām. Akcijā piedalās arī vairākas naktsmītnes, kuras akcijas laikā piedāvā atlaides nakšņošanai. 

http://www.celotajs.lv/lv/conf/160514-AD/info

Asnāte Ziemele

  

Vēl ziņas

Inovatīvs sadarbības projekts - mobilā mācību lietotne viesmīlības nozarē
Kas drošāks- steiks vai nageti
Uztura speciāliste Lizete Puga: ieteicamākie ēdieni ķermeņa labsajūtai
Veiksmīgi noritējis seminārs Somijas medijiem un tūrisma nozares pārstāvjiem
Ir nācis klajā pirmais MICHELIN ceļvedis Latvijā


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts