Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

27.01.2021

 ATTA CENTRE uzsāk mūzikas projektu

Baltijā lielākā daudzfunkcionālā biznesa kompleksa ATTA CENTRE komanda ir uzsākusi jaunu mūzikas projektu Stereo Stories. Tās mērķis ir sniegt dažāda atpazīstamības līmeņa izpildītājiem, kā kulta, tā arī iesācējiem, platformu muzikālajām izpausmēm. Sakarā ar ierobežojumiem uzstāšanās notiek tiešsaistes formātā ar bezmaksas piekļuvi visiem interesentiem. Nākotnē projekts tiks realizēts offline-formātā.

ATTA CENTER Stereo Stories projekta ietvaros jau ir uzstājušies Latvijas vadošie diskžokeji: Ideology Of Sound trio — DJ Hugo El, DJ Dmitry Dubrow, DJ Mike Discoid; DJ Roberts Lejasmeiers, DJ Shorohoff un DJ Roland-s no 1. Boogie Garden un DJ Vortex. 22. janvārī, ATTA telpās notika tradicionālais tiešsaistes DJ sets, kurā uzstājās DJ Rise. 
“Iespēju trūkums apmeklēt koncertus un izrādes klātienē ir kļuvis par stimulu meklēt jaunus izklaides formātus, lai neatņemtu cilvēkiem pozitīvas emocijas. Stereo Stories projekts ir dzīvs mūzikas sets katra mājā. Tiešraides laikā skatītāji var "pasūtīt" skaņdarbus un pieslēgties ēterim, izmantojot ZOOM platformas video saiti. Tādējādi mēs darījām visu iespējamo, lai noņemtu virtuālās robežas un radītu tet-a-tet sajūtu,” stāsta ATTA CENTRE mārketinga nodaļas vadītāja Jeļena Safronova.

Ar Stereo Stories organizatori vēlās popularizēt Latvijas jaunos izpildītājus, mudinot mūziķus sūtīt savus pieteikumus uz   live@attacentre.com.

Horeca.lv

  

Vēl ziņas

Narvesen ievieš jauna koncepta tirdzniecības vietas degvielas uzpildes stacijās
Gardēžu tūrē aicina iepazīt Vidzemi
Riga Food 2021 viesistabā no 9.- 10. septembrim risinās Pavāru kluba Virtuves sarunas
Bērnam pieaug apetīte – ko iesākt?
Berlīnē notiks klātienes pasākums FRUIT LOGISTICA 2022


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts