Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

16.06.2016

Atklāts vidusjūras virtuves restorāns “Rīgas Pērle”

Rīgā, 11 Novembra krastmalā, svinīgi atklāta pirmā kuģa - Vidusjūras virtuves restorāna “Rīgas Pērle”, jaunā piestātne. Viesi 330 kvadrātmetru plašo kuģi – restorānu, kas gada siltajā sezonā spēj uzņemt līdz pat 180 viesu, savukārt ziemā vienlaikus vairāk kā 60 gardēžu, piedāvājot apmeklētājiem Vidusjūras reģiona valstu virtuves ēdienus.

Izsmalcinātā pasākuma viesus piestātnē sagaidīja vīns un uzkodas, savukārt pēc oficiālās piestātnes atklāšanas “Rīgas Pērles” apmeklētājiem bija iespēja baudīt gleznainu kruīzu gar Daugavas krastiem. Par pasākuma dienvidniecisko atmosfēru rūpējās vienmēr smaidošais Roberto Meloni. 

Dziedātājs pasākuma apmeklētājus priecēja ar skaistākajām Itālijas melodijām, kā arī pārsteidza ar iespaidīgu gatavošanas šovu, negaidīti tajā iesaistot arī dziedātāju Samantu Tīnu Poļakovu un atraktīvo Katrīni Saulieti. Kuģa vadība bija parūpējusies par plašu izklaides programmu un dzīvo mūziku visa vakara garumā. Vidusjūras notis bija pamanāmas ne vien restorāna interjerā, bet arī piedāvātajā šefpavāra uzkodu klāstā. 

“Šis ir vienīgais restorāns – kuģis Baltijā ar aprīkotu restorāna virtuvi un kruīzu piedāvājumu, kas ietver pilna servisa apmeklētāju apkalpošanu - dzīvo mūziku, vakariņas un ekskursijas pa Daugavu. Turklāt pēc renovācijas un siltināšanas restorāns uz ūdens atvērts viesiem arī ziemā,” stāsta kuģa - restorāna Rīgas Pērle īpašnieks Vjačeslavs Zubkovs.

Pasākumu ar savu klātbūtni pagodināja tādi sabiedrībā pazīstami viesi kā kādreizējā aizsardzības un iekšlietu ministre, tagad viesnīcas «Hotel Roma» vadītāja Linda Abu Meri ar vīru, jaunlaulātie – Anna Lieckalniņa Krimela ar vīru, uzņēmēju Rafaelu Krimelu, kā arī populārās dziedātājas Liene Greifāne, Samanta Tīna Poļakova, Jenny May un Latvijas blondīņu asociācijas prezidente Marika Ģederte. 

Uz ekskluzīvo notikumu ieradās arī citas prominentas personas – Rīgas „Dinamo” uzbrucējs Kaspars Saulietis ar sievu Katrīni, TV seja Armands Simsons ar sievu un uzņēmēja, veselīga dzīvesveida entuziaste un ezotērikas eksperte Elita Drāke. 

“Rīgas Pērle” restorānā ir 60 sēdvietas, bet kopējā platība kuģī - restorānā ir 330 m2, no kuriem vairāk kā puse jeb 180 m2 atvēlēti āra klājam, savukārt 150m2 kuģa apakšējā klājā izvietots slēgtais restorāns. Kuģis - restorāns Rīgas Pērle būvēts 1987.gadā, vēlāk renovēts un siltināts, ļaujot kuģī izvietot restorānu, kas viesiem pieejams visos gadalaikos. Kuģis ir īpašs ar to, ka ir platākais (8m) un stabilākais upes kuģis.


  

Vēl ziņas

Pārgājienu aktīvās sezonas jaunumi
Kuldīgā tiek atjaunota garda tradīcija "Kūka + kafija"
Fazer Bakery Baltic apsver iespēju koncentrēt ražošanu Ogrē
Aizvadīts jau 3.starptautiskais konkurss ”Learn, Know, Do, Can, Show”
Veiksmīgi noslēgusies AEHT sagatavošanas konference Rīgā


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts