Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

18.02.2016

Atklāta izstāde “REISEN HAMBURG 2016”

Lielākā tūrisma izstāde Ziemeļvācijā ir sākusies, un liela interese jūtama arī par mūsu valsts piedāvājumu.

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Tūrisma departaments organizē nacionālo stendu izstādē galapatērētājiem “Reisen Hamburg”, pārņēmis priekšgājējas - Tūrisma attīstības valsts aģentūras – pirms trim gadiem aizsākto un nozarē augstu novērtēto tradīciju.

LIAA Tūrisma departamenta vadošā eksperte Anita Priedīte uzsver: “Vācijas tūristu interese par Latvijas apceļošanu ir liela, un tā turpina arvien pieaugt. Piedalīšanās izstādē Hamburgā dod iespēju uzrunāt potenciālos tūristus klātienē, un, kā pieredze rāda, vācieši personiskus kontaktus vērtē ļoti augstu.”

Latvijas nacionālajā stendā izstādē “Reisen Hamburg” strādā pārstāvji no Kurzemes tūrisma asociācijas, Zemgales tūrisma asociācijas, Latgales reģiona tūrisma asociācijas “Ezerzeme”, Latvijas Kempingu asociācijas, Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācijas, Gaujas Nacionālā parka tūrisma biedrības, Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centra, Daugavpils Marka Rotko mākslas centra un SIA “SIGTUR”.

LIAA Tūrisma departaments nacionālo stendu organizēja arī Vācijas izstādē “f.re.e 2016” galapatērētājiem Minhenē no 10. līdz 14. februārim, bet piedalīšanās vienā no pasaules lielākajām profesionāļu izstādēm “ITB 2016” Berlīnē notiks no 9. līdz 13. martam.

Pēc Centrālās statistikas pārvaldes datiem, vācu tūristu plūsma pēdējos gados pastāvīgi pieaug. 2015. gada 2. un 3. ceturksnī (par 4. ceturksni datu vēl nav) vācu tūristi veidoja lielāko Latvijas viesnīcās un citās tūristu mītnēs apkalpoto viesu daļu. Pērn 9 mēnešos apkalpoti vairāk nekā 152 tūkstoši vācu tūristu (+ 4 %), bet nakšņojumu skaits pārsniedza 288 tūkstousi nakšu. 

 Inta Briede

  

Vēl ziņas

Turcijas izcelsmes lazdu riekstos konstatēti aflatoksīni
airBaltic pārvadāto pasažieru skaits 11 mēnešos pieaug par 18%
Narvesen īpašnieki iegādājas ātrās apkalpošanas kafejnīcu ķēdi ar preču zīmi Caffeine
Ēdienu brošura un tūrisma karte -Livonijas garša
Vairāk nekā 40 pasākumi un brīnumains feju skvērs Birštonā


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts