Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

01.06.2016

AS “Latvijas balzams’’ sāk ražot jaunu rozā dzirkstošo vīnu “Rīgas Prestige Cuvée Rosé”

AS “Latvijas balzams’’ sācis ražot jaunu, pussausu, rozā dzirkstošo vīnu “Rīgas Prestige Cuvée Rosé”, kas ir papildinājums veiksmīgajai dzirkstošā vīna “Rīgas Prestige Cuvée” līnijai,  kuru uzņēmums sāka ražot 2014.gada vasarā, piedāvājot tirgum Sweet un Brut versijas. 

“Gan “Rīgas Prestige Cuvée” dzirkstošo vīnu līnijas panākumi, gan rozā vīna un rozā dzirkstošā vīna patēriņa pieaugums  mudināja  mūs attīstīties tālāk, un piedāvāt patērētājam jaunu garšu vasaras sezonai – Rosé”, informē zīmola vadītāja Latvijā Kristīne Strautiņa. 

Viņa uzsver, ka zīmols “Rīgas Prestige Cuvée” ir sevi veiksmīgi pierādījis vietējā tirgū, divu gadu laikā:  
“Kopš ražošanas uzsākšanas, esam pārdevuši vairāk nekā 319 tūkstošus šī dzēriena pudeļu, kas pamatoti ļāvis “Rīgas Prestige Cuvée” kļūt par labāko jauno produktu stipro alkoholisko dzērienu un vīnu kategorijā. Par to 2014. gadā saņemta Nielsen nominācija”.

Dzēriens ir pieejams pārdošanā lielākajās veikalu ķēdēs un specializētajos “Latvijas balzams” veikalos, sākot no jūnija. “Rīgas” dzirkstošo vīnu sērija būs plaši pārstāvēta  arī šovasar gaidāmajā mūzikas festivālā “Positivus”.

“Rīgas Prestige Cuvée Rosé” ir svaigs, dzirkstošs, ar sabalansētām aromāta un garšas notīm, ražots no Spānijas Tempranillo, izmantojot Charmat metodi. Par dzēriena augsto kvalitāti liecina dzirkstošā vīna noturīgās burbuļu virtenes un aromāts.

Zīmols “Rīgas Prestige Cuvée” tika radīts 2014.gadā, sekojot  alkoholisko dzērienu inovācijām un tendencēm pasaulē. Šobrīd „Rīgas Prestige Cuvée’’ ir pieejams trīs garšu variācijās – Sweet, Brut un Rosé. 

  

Vēl ziņas

Veselīgas ēšanas pamatprincipi, kas noderēs ne tikai janvārī
Pavāru klubam jauns prezidens - Artūrs Arnicāns
Ko iegūst cilvēks un planēta, ceļot galdā tikai augu valsts produktus?
Mogotel atvēris savu pirmo viesnīcu Siguldā - Rixwell Segevold Hotel
Četri neparasti notikumi Valmiermuižā jeb kāpēc Valmiermuiža bija lepnāka par pašu Valmieru


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts