Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

24.03.2017

AS “Interbaltija AG” kļūst par daļu no „Amber Beverage Group”

SIA“Amber Beverage Group” informē, ka tā kļuvusi par alkoholisko dzērienu izplatītāja AS “Interbaltija AG” 100% akciju īpašnieku. Līdz ar šo darījumu abi uzņēmumi apvieno savas kompetences alkoholisko dzērienu vairumtirdzniecībā un turpinās kopīgi strādāt vietējā tirgū. Pēc pievienošanas “Amber Beverage Group”, AS “Interbaltija AG”turpinās darbu kā neatkarīgs uzņēmums, kuru vadīs tās līdzšinējais valdes priekšsēdētājs Laimonis Kravalis.

Kā līdz šim, AS “Interbaltija AG” turpinās fokusēties uz premiālo zīmolu attīstību HoReCa segmentā un izmantos “Amber Beverage Group” atbalstu un ekspertīzi loģistikā, IT un juridiskajos jautājumos. Abu kompāniju vadība pauž pārliecību, ka, apvienojot esošo pieredzi un resursus alkoholisko dzērienu importā un vairumtirdzniecībā, izdosies sekmīgāk attīstīties sadrumstalotajā vietējā dzērienu tirgū.

Kā tika informēts, Konkurences padome 12.01.2017 atļāva “Amber Beverage Group” iegādāties AS “Interbaltija AG”.

SIA „Amber Beverage Group” ir vadošā vīna un stipro alkoholisko dzērienu holdinga sabiedrība Baltijas valstīs, kuras birojs atrodas Rīgā.  Grupa šobrīd apvieno vairāk nekā 1450 darbinieku uzņēmumos no Baltijas valstīm līdz Meksikai, ieskaitot vadošos alkoholisko dzērienu ražotājus Latvijā un Meksikā, pieredzējušus vairumtirdzniecības uzņēmumus Igaunijā, Latvijā un Lietuvā, kā arī specializētos mazumtirdzniecības tīklus, ko Latvijā un Lietuvā veido vairāk nekā 70 veikali, un loģistikas pakalpojumu sniedzēju visās Baltijas valstīs.

A/S „Interbaltija AG” strādā vietējā tirgū kopš 1997. gada un veiksmīgi attīstās.   Tajā strādā 40 darbinieku, daudzi no kuriem sevi pieteikuši vīnziņu aprindās, kā arī regulāri papildina zināšanas profesionālajā jomā. Uzņēmums galvenokārt specializējies vīnu importā, bet bez vīniem piedāvājumā atradīsies, labus konjakus, viskijus, izcilus šampaniešus, kā arī madeiru, šeriju, marsalu, kalvadosu, absintu, degvīnu, brendiju, grapu, rumu, liķieri, džinu un arī minerālūdeni S. Pellegrino. 

 
Dana Hasana, 
„Amber Beverage Group” komunikācijas vadītāja 
 

  

Vēl ziņas

Pārtikas uzņēmumi aicināti pieteikt vegāniskus produktus Gada augu produkts 2023
Vēl līdz 31.maijam iespēja nodot pārstrādei metāla virtuves piederumus
Pārgājienu aktīvās sezonas jaunumi
Kuldīgā tiek atjaunota garda tradīcija "Kūka + kafija"
Fazer Bakery Baltic apsver iespēju koncentrēt ražošanu Ogrē


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts