Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

03.08.2017

Ar jauno “Rīgas Melnā Balzamu Ķiršu” plāno augt vietējā un eksporta tirgos

Papildinot “Rīgas Melnā Balzama” dzērienu līniju, A/S “Latvijas balzams” sāk ražot jaunu – ķiršu balzama versiju. Uzsākot šobrīd limitētās ķiršu sērijas “Rīgas Melnā Balzama” ražošanu, uzņēmums plāno kāpināt dzēriena pārdošanas apjomus kā pašmāju, tā arī eksporta tirgos, tai skaitā tuvākajos gados būtiski augt ASV un Lielbritānijā. Zīmīgi, ka jaunā “Rīgas Melnā Balzama Ķiršu”  sērija tiek laista klajā tieši šogad par godu zīmola receptūras radīšanas 265. gadskārtai. 

Neskatoties uz augošo konkurenci stipro alkoholisko dzērienu tirgū, “Rīgas Melnais Balzams” ir pirktākais stiprā alkohola zīmols Latvijā – tā pārdošanas rādītāji šī gada pirmajā pusgadā auguši par 13% pret pērnā gada attiecīgo periodu – informē uzņēmumā. 

Zīmola vadītājs Latvijā Ģirts Liniņš stāsta, ka jaunā – ķiršu – garša izvēlēta, ņemot vērā Upeņu balzama veiksmes stāstu un arī balstoties uz jaunākajām patēriņa tendencēm pasaulē - patērētāji dod priekšroku saldākām dzērienu garšām un mazākam alkohola daudzumam.  

Ķiršu balzama (alkohola saturs 30%) receptūra tapusi aptuveni gada laikā, izmēģinot daudzas garšas variācijas. “Uzdevums nebija vienkāršs – īsto garšu balansu starp balzama sastāvdaļām un ķiršiem ieguvām tikai ar 111. mēģinājumu, un kopumā intensīvs darbs pie Ķiršu balzama tapšanas aizņēma gandrīz gadu,” norāda Ģ. Liniņš. Jaunajā receptē “Rīgas Melnajam Balzamam” ir pievienota dabīga ķiršu sula, saglabājot dzērienam raksturīgo balzama zālīšu garšu un raksturu. 

Uzņēmumā atklāj, ka izvēli par labu tieši ķiršu garšas variācijai ietekmējuši arī eksporta plāni. 

“Pērn “Rīgas Melnā Balzama” pārdošana apjomi ārpus Baltijas auga par 20% un mūsu mērķis ir piecu gadu laikā dubultot produkta tirgus daļu pasaulē. Viena no lielākajām ambīcijām ir ieiet Amerikas tirgū un tuvāko gadu laikā kāpināt noietu arī Lielbritānijā.  Tāpēc, izvēloties jauno garšu, vadījāmies arī no starptautiskā patērētāja izvēles. Atšķirībā no upenes, kas ir zināma Eiropā, ķirsis ir pazīstams globāli – tā garšu sapratīs gan šeit Latvijā, gan aiz okeāna”, uzsver  zīmola globālais vadītājs Māris Kalniņš.  Viņš norāda, ka balzams patlaban ir pieejams jau 35 pasaules tirgos.

Ņemot vērā kokteiļu kultūras augošo popularitāti, “Rīgas Melnā Balzama” Ķiršu  sērija tiks izmantota arī mūsdienīgu kokteiļu receptēs.  

 “Rīgas Melnais Balzams Ķiršu” jau ir nopērkams “Latvijas balzams veikali” specializētajā tīklā un augusta laikā nonāks tirdzniecībā citos lielveikalu tīklos Latvijā. Dzēriens vietējā tirgū būs pieejams - 0.2; 0.7; un 1L tilpumā. “Rīgas Melnā Balzama Ķiršu” cena būs vienā līmenī ar jau pārdošanā pieejamajiem Balzama līnijas dzērieniem. 

www.rigablack.com

Dana Hasana

ALKOHOLA LIETOŠANAI IR NEGATĪVA IETEKME. TĀ PĀRDOŠANA, IEGĀDĀŠANĀS UN NODOŠANA NEPILNGADĪGĀM PERSONĀM IR AIZLIEGTA. 

  

Vēl ziņas

Aizvadīts jau 3.starptautiskais konkurss ”Learn, Know, Do, Can, Show”
Veiksmīgi noslēgusies AEHT sagatavošanas konference Rīgā
Latvijas pavāru elite nu jau trešo reizi startē Bocuse d’Or Eiropas atlasē, Pasaules prestižākajā pavāru konkursā!
Inovatīvs sadarbības projekts - mobilā mācību lietotne viesmīlības nozarē
Kas drošāks- steiks vai nageti


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts