Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

07.09.2011

Apbalvoti “Zaļās karotītes produktu parāde 2011” laureāti

Šogad otro reizi notika pārtikas produktu konkurss, kuru organizēja “Kvalitatīvs produkts. Latvija” jeb “Zaļā karotīte”. Visus konkursa produktus iespējams apskatīt izstādes “Riga Food 2011” Latvijas kopstendā “Kvalitatīvs produkts. Latvija”.

“Ir noslēdzies konkursa komisijas darbs, kad tika lemts un balsots, pamatots un diskutēts par labākajiem konkursā pieteiktajiem Nacionālās pārtikas kvalitātes shēmas (NPKS) uzņēmumiem. Darba gaitā izkristalizējās atziņa, ka rudens kā lauksaimniecības pārtikas produktu ražošanas laiks ir pats intensīvākais un bagātākais, tas ir labs pieturas punkts paveikto rezultātu salīdzināšanai, jaunos un drosmīgos projektos ieguldīto līdzekļu un spēku izvērtēšanai, veselīgs un draudzīgs konkurences izaicinājums un sveiciens jauniem sasniegumiem, kas motivē vēl drusku labāk pacensties, lai būtu lielāks prieks par padarīto 2011. un 2012. gada mijā. Konkurss noteikti jāorganizē arī nākamgad, tādejādi ļaujot startēt klāt pienākušajiem shēmas dalībniekiem, kā arī ik gadus ļaut censties paaugstināt NPKS shēmas dalībniekiem savus rādītājus, lai spētu izcīnīt pagodinošās nominācijas,” stāsta NPKS produktu sertifikācijas daļas vadītāja Maija Placēna.

Izstādes “Riga Food 2011” oficiālās atklāšanas ceremonijas laikā 07.09.2011. paziņo un medaļas piešķir sekojošiem laureātiem nominācijās:

 “Straujāk augošais apjoms Latvijas tirgū 2011”
Zelta medaļa - z/s “Veckūkuri”;
Sudraba medaļa- SIA “Edaks”
Bronzas medaļa- z/s „Indrāni”.

“Līdzdalība sabiedrībai būtiskos jautājumos 2011”
Zelta medaļa – SIA “Elpa”;
Sudraba medaļa- A/s “Lazdonas piensaimnieks”;
Bronzas medaļa- z/s “Veckūkuri”.

“Atbildīgākais uzņēmums vides jautājumos 2011”
Zelta medaļa – A/s “Lazdonas piensaimnieks”;
Sudraba medaļa- SIA “Deiva”;
Bronzas medaļa- SIA “Medus Kāre”.

“Saliedētākais komunikācijas uzņēmums 2011”
Zelta medaļa – A/s “Trikātas siers”;
Sudraba medaļa- SIA „Iecavnieks”;
Bronzas medaļa- SIA “Edaks”.

Latvijas Valsts agrārās ekonomikas institūta rīkotais konkurss “Zaļās karotītes produktu parāde 2011” šogad jau notika otro reizi, tas noris veiksmīgas sadarbības rezultātā 16. starptautiskās pārtikas izstādes “Riga Food 2011” ietvaros. Konkursā tika aicināti piedalīties visi “Zaļās karotītes” produktu ražotāji.

Konkursa mērķis ir “Kvalitatīvs produkts Latvija” ražotāju vidū noskaidrot uzņēmumu labo pieredzi, izaugsmi, sasniegumus, ražošanas rezultātus un sabiedriskās līdzdalības aktivitātes un vides jomā 2011. gadā.

Plašāk par 16. starptautisko pārtikas, dzērienu, pārtikas pārstrādes, tehnoloģiju, iepakojuma, sabiedriskās ēdināšanas, viesnīcu un veikalu aprīkojuma un servisa izstādi “Riga Food 2011” var iepazīties mājaslapā- www.rigafood.lv.


Maija Placēna,
NPKS produktu sertifikācijas daļas vad.
LVAEI

  

Vēl ziņas

Pārgājienu aktīvās sezonas jaunumi
Kuldīgā tiek atjaunota garda tradīcija "Kūka + kafija"
Fazer Bakery Baltic apsver iespēju koncentrēt ražošanu Ogrē
Aizvadīts jau 3.starptautiskais konkurss ”Learn, Know, Do, Can, Show”
Veiksmīgi noslēgusies AEHT sagatavošanas konference Rīgā


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts