Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

09.05.2018

Amber Beverage Group zīmoli turpina gūt starptautisku atzinību


Pašmāju atpazīstamākā alkoholisko dzērienu ražotāja Amber Beverage Group smagsvara kategorijas zīmoli Rīgas Melnais Balzams, Moskovskaya Vodka un Rooster Rojo Tequila savu izcilo kvalitāti apstiprinājuši vienā no pasaules prestižākajiem stipro dzērienu konkursiem, “San Francisco World Spirits Competition” (SFWSC) iegūstot sešas medaļas.

Novērtē autentiskumu
Medaļas tika piešķirtas zīmoliem “Rīgas Melnais Balzams”, Rīgas Melnais Balzams Upeņu”, “Moskovskaya Vodka” un tekilai “Rooster Rojo” – tā ir nepārprotams signāls, ka nozares eksperti un patērētāji turpina novērtēt šo zīmolu izcilo kvalitāti, neapstrīdamo autentiskumu un vēsturisko mantojumu.

“Patērētāji arvien aktīvāk cenšas ievērot veselīgu dzīvesveidu, izvēloties zīmolus ar zemāku kaloriju rādītāju, kas gatavoti no dabīgām izejvielām un ko iespējams ērti baudīt kokteiļos. Mums ir liels gandarījums, ka arī mūsu galvenie atslēgas zīmoli, kā, piemēram, “Rīgas Melnais Balzams”, pārstāv šīs vērtības. Vēl jo vairāk lepojamies, ka mūsu zīmoli turpina gūt starptautisku atzinību par savu izcilo kvalitāti,” sacīja Kobuss van Roijens, “Amber Beverage Group” mārketinga un pārdošanas direktors.

Jauna kategorijas līdera atzīšana 
Iespaidīgs veiksmes stāsts – zīmols “Rooster Rojo” SFWSC spraigajās sacensībās ieguvis trīs medaļas. “Mūsu tekilas pirmrindnieks šogad jau otro reizi ieguvis prestižas nozares balvas,” stāsta Kobuss van Roijens. “Arī ārpus konkursiem esam saņēmuši ļoti pozitīvas atsauksmes pērnajā gadā gan no “Bar Convent Berlin” bārmeņiem, gan no industrijas profesionāļiem “ProWein” izstādē šogad Vācijā. Tas ir izcils atzinums jaunam, bet ļoti autentiskam zīmolam,” viņš atzīmēja.  Sabīne Rutka

ALKOHOLA LIETOŠANAI IR NEGATĪVA IETEKME. TĀ PĀRDOŠANA, IEGĀDĀŠANĀS UN NODOŠANA NEPILNGADĪGĀM PERSONĀM IR AIZLIEGTA. 


  

Vēl ziņas

Aizvadīts jau 3.starptautiskais konkurss ”Learn, Know, Do, Can, Show”
Veiksmīgi noslēgusies AEHT sagatavošanas konference Rīgā
Latvijas pavāru elite nu jau trešo reizi startē Bocuse d’Or Eiropas atlasē, Pasaules prestižākajā pavāru konkursā!
Inovatīvs sadarbības projekts - mobilā mācību lietotne viesmīlības nozarē
Kas drošāks- steiks vai nageti


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts