Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

12.02.2018

Amber Beverage Group vadītā tekilas ražotne Meksikā saņem visvairāk industrijas balvu

Ikgadējā “The Spirits Business” tekilas degustāciju konkursa “Tequila & Mezcal Masters 2018” eksperti pārsteidza alkoholisko dzērienu industriju, atzīstot Fabrica de Tequilas Finos augstos kvalitātes standartus, un piešķirot astoņus apbalvojumus tādiem augstākās raudzes tekilas zīmoliem kā “Rooster Rojo” un “Cenote”

Tik daudz godalgu nav saņēmis neviens cits tekilas ražotājs, tādēļ šīs uzvaras īpaši apliecina “Finos” spēcīgās pozīcijas tekilas industrijā, ko iepriekš apstiprināja iegūtās balvas jau 2017. gadā.

“Mūsu kolēģi no “Finos” ražo tekilu saskaņā ar visaugstākajiem kvalitātes standartiem, lai sniegtu baudījumu mūsu klientiem un kļūtu par tekilas industrijas vadošo zīmolu. Mūsu mērķis ir būt vienai no pasaulē vadošajām un inovatīvākajām ražotnēm ar visaugstākajiem kvalitātes standartiem. Konkursa rezultāti liecina, ka mēs esam uz pareizā ceļa,” stāsta “Amber Beverage Group” valdes priekšsēdētājs Sīmurs Fereira.

Visi trīs godalgotie zīmoli tiek ražoti “Fabrica de Tequilas Finos”, kas pazīstama ar augstas kvalitātes produktiem. Kopš 2016. gada ražotni vada “Amber Beverage Group”. 

Pēc tam, kad “The Spirits Business” eksperti nogaršoja “Fabrica de Tequilas Finos” tekilas pirmrindnieku “Rooster Rojo”, zīmolam tika piešķirtas divas sudraba medaļas. “Tas nozīmē, ka mūsu destilēšanas meistaram Arturo Fuentes Cortes bija pareizā sajūta – šai tekilai tik tiešām piemīt nenoliedzami augsta kvalitāte un tā ir patiesi autentisks Meksikas produkts. “Rooster Rojo” noteikti ir zīmols, kas var pārstāvēt patieso Meksikas garu,” secina Sīmurs Fereira. Kopumā žūrija “Fabrica de Tequilas Finos” tekilas zīmoliem piešķīra astoņus apbalvojumus.

Par rūpnīcu: “Fabrica de Tequilas Finos” ir tekilas ražotne, kas atrodas Tekilā, Meksikā. Tā atpazīstama ar tādiem zīmoliem kā “Rooster Rojo”, “Don Camilo”, “Agave 99”, “Zapopan” un “Tonala”. Rūpnīca atrodas Tekilas pilsētā, Halisko štatā - netālu no Gvadalaharas, Meksikā, Tekilas kalna pakājē. Kopš 2016. gada septembra rūpnīcu vada “Amber Beverage Group”.


Sabīne Rutka
ALKOHOLA LIETOŠANAI IR NEGATĪVA IETEKME. TĀ PĀRDOŠANA, IEGĀDĀŠANĀS UN NODOŠANA NEPILNGADĪGĀM PERSONĀM IR AIZLIEGTA. 

  

Vēl ziņas

Aizvadīts jau 3.starptautiskais konkurss ”Learn, Know, Do, Can, Show”
Veiksmīgi noslēgusies AEHT sagatavošanas konference Rīgā
Latvijas pavāru elite nu jau trešo reizi startē Bocuse d’Or Eiropas atlasē, Pasaules prestižākajā pavāru konkursā!
Inovatīvs sadarbības projekts - mobilā mācību lietotne viesmīlības nozarē
Kas drošāks- steiks vai nageti


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts