Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

26.01.2020

Amber Beverage Group saņem 27 miljonus eiro globālai izaugsmei


Pasaulē augsti novērtētā Šveices banka Credit Suisse AG piešķīrusi starptautiskajam alkoholisko dzērienu ražošanas un izplatīšanas koncernam Amber Beverage Group (ABG) aizdevumu 27 miljonu eiro apmērā. Šis darījums sekmēs ABG efektivitāti un ir uzskatāms par nākamo ievērojamo soli grupas globālajā izaugsmē.

„Lai uzņēmuma darbība ritētu raiti un vienmērīgi, ir ļoti svarīgi nodrošināt atbilstošu finanšu kapitālu starptautiskās uzņēmējdarbības nodrošināšanai. Credit Suisse sniegtais atbalsts mums palīdzēs izveidot kopēju naudas plūsmu no Austrālijas, Lielbritānijas un Austrijas,” skaidro Amber Beverage Group finanšu direktore Jekaterina Stuģe. „No starptautiskās uzņēmējdarbības aspekta tas mums ļaus izmantot elastīgākas naudas plūsmas pārvaldības iespējas, jo visiem mūsu uzņēmumiem ir atšķirīgs apgrozāmā kapitāla cikls,” norāda Jekaterina Stuģe.

No Baltijā bāzēta uzņēmuma ABG ir kļuvis par starptautisku uzņēmumu grupu ar pasaules līmeņa infrastruktūru. Izaugsme ietver ne tikai ABG līdzšinējo aktīvu palielināšanu un spēcināšanu, bet arī jaunu uzņēmumu, piemēram, Lielbritānijas dzērienu izplatītāja Cellar Trends, Austrālijas izplatītāja Think Spirits” kā arī Austrijas izplatītāja un vairumtirgotāja Mountain Spirits iegādi.

„Šis ir tikai pirmais posms. Mēs turpināsim sadarbību ar „Credit Suisse”, lai paplašinātu Amber Beverage Group darbību visā pasaulē,” uzsver Jekaterina Stuģe.

Amber Beverage Group ir starptautisks alkoholisko dzērienu ražošanas un izplatīšanas koncerns. Tas darbojas globālā mērogā no galvenā biroja Luksemburgā, kā arī caur ražošanas un izplatīšanas uzņēmumiem Krievijā, Meksikā, Lielbritānijā, Austrālijā, Austrijā un Baltijā - tā vēsturiskajā mājvietā.

ABG nodarbina vairāk nekā 2100 darbinieku, kas nodrošina ražošanas, pildīšanas, tirdzniecības, izplatīšanas, eksportēšanas un mazumtirdzniecības funkcijas. ABG galvenie zīmoli ir Cross Keys Gin®, Riga Black Balsam®Moskovskaya® Vodka, Rooster Rojo® tequila un Cosmopolitan Diva®. Grupas zīmolu portfelī ietilpst vairāk nekā 200 ABG zīmoli, ko tā aktīvi izplata vairāk nekā 185 tirgos visā pasaulē.


Sabīne Rutka

  

Vēl ziņas

Veiksmīgi noslēgusies AEHT sagatavošanas konference Rīgā
Latvijas pavāru elite nu jau trešo reizi startē Bocuse d’Or Eiropas atlasē, Pasaules prestižākajā pavāru konkursā!
Inovatīvs sadarbības projekts - mobilā mācību lietotne viesmīlības nozarē
Kas drošāks- steiks vai nageti
Uztura speciāliste Lizete Puga: ieteicamākie ēdieni ķermeņa labsajūtai


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts