Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

26.01.2020

Amber Beverage Group plāno iekarot Alpu virsotnes

Starptautiskais alkoholisko dzērienu ražošanas un izplatīšanas koncerns Amber Beverage Group (ABG) ir noslēdzis Austrijas alkoholisko dzērienu izplatīšanas un vairumtirdzniecības uzņēmuma Mountain Spirits kontrolpaketes iegādi.  Mountain Spirits kopš 2004. gada piedāvā plašu augstas kvalitātes produktu klāstu, kas tagad tiks papildināti ar ABG galvenajiem atslēgas zīmoliem: Riga Black Balsam®, Rooster Rojo® tequila, Cosmopolitan Diva®, Cross Keys Gin®, kā arī Tambovskaya® Vodka.

Mountain Spirits ir augsti novērtēts alkoholisko dzērienu izplatīšanas uzņēmums un vairumtirgotājs Austrijā, kas palīdzēs mums nodrošināt spēcīgu atbalstu Centrāleiropas reģionā, kā arī iespēju iekļūt stratēģiski nozīmīgajos Alpos,” sacīja  Seimūrs Fereira (Seymour Ferreira), Amber Beverage Group izpilddirektors. “ Markuss Pancls (Markus Panzl) turpinās darbu kā šī uzņēmuma vadītājs, un mēs vēlam izdošanos nākotnē it visam, ko šis uzņēmums uzsāks,” norādīja S.Fereira.

“Pievienošanās ABG ir ļoti daudzsološs notikums mūsu uzņēmuma attīstībā, kas ļaus nostiprināt mūsu produktu portfeli un darbību ne tikai Austrijā, bet arī Eiropā. Augstu vērtējam ABG komandu, tās paveikto un jaunās zināšanas, ko iegūsim. Tāpat novērtējam to, ka būsim daļa no tik spēcīga tīkla visā pasaulē,” uzsvēra Markuss Pancls, “Mountain Spirits” dibinātājs un vadītājs. 

Uzņēmums Mountain Spirits dibināts 2004. gadā un atrodas Ebsā, Austrijā. Uzņēmums savu darbību un tirdzniecību koncentrē galvenokārt Alpu reģionā. Mountain Spirits produktu klāstā pieejami atpazīstami starptautiskie zīmoli un izcili augstas klases produkti, kā arī savdabīgi tendenču produkti no dažādām pasaules valstīm, piemēram, Japānas un Īrijas. Uzņēmums kļuvis par uzticamu partneri pārtikas vairumtirdzniecībā un mazumtirdzniecībā, kā arī nozīmīgu spēlētāju Austrijas ārējā un iekšējā tirdzniecībā.

Amber Beverage Group ir starptautisks alkoholisko dzērienu ražošanas un izplatīšanas koncerns. Tas darbojas globālā mērogā no galvenā biroja Luksemburgā, kā arī caur ražošanas un izplatīšanas uzņēmumiem Krievijā, Meksikā, Lielbritānijā, Austrālijā, Austrijā un Baltijā - tā vēsturiskajā mājvietā.

ABG nodarbina vairāk nekā 2100 darbinieku, kas nodrošina ražošanas, pildīšanas, tirdzniecības, izplatīšanas, eksportēšanas un mazumtirdzniecības funkcijas. ABG galvenie zīmoli ir Cross Keys Gin®, Riga Black Balsam®,Moskovskaya® Vodka, Rooster Rojo® tequila un Cosmopolitan Diva®. Grupas zīmolu portfelī ietilpst vairāk nekā 200 citi ABG zīmoli, ko tā aktīvi izplata vairāk nekā 185 tirgos visā pasaulē.


Sabīne Rutka

  

Vēl ziņas

Svinēsim Jāņus Dzegužkalnā!
Mājas Kafejnīcu Dienas sākas 29. jūnijā!
Kā pareizi un droši pagatavot Līgo svētku maltīti uz ugunskura: praktiski padomi un receptes
Ādažu čipsi un Selga triumfē “Gada augu produkts 2023" aptaujā
Restorāna “Hercogs” šefpavārs Andris Rūmītis Jāņos iesaka eksperimentēt ar jaunām garšām


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts