Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

22.02.2017

“Amber Beverage Group” plāno būtiski audzēt degvīna “Moskovskaya” pārdošanas apjomus pasaulē

Viens no vēsturiskajiem “Latvijas balzams” ražotajiem degvīniem – Moskovskaya® –pirmo reizi izlaists īpaša dizaina pudelē ar pasaku tēliem. 

Zīmola saknes un rašanās ir saistīta ar Krievijas impēriju, tamdēļ limitētas sērijas pudeles dizains radīts, iedvesmojoties no krievu tautas pasaku varoņiem – Lāča un Ērgļa, tā ilustrējot dzēriena izcelsmi. Pudeles košo etiķeti veidojis britu dizainers ĪansMakartūrs (IainMacarthur) un Lietuvas reklāmas aģentūra “Not-Perfect.

Neskatoties uz to, ka pasaulē degvīna pārdošana saglabā kritumu, “Moskovskaya® Vodka” tirdzniecības rādītāji Baltijā pērn uzrādīja 25% pieaugumu salīdzinājumā ar 2015. gadu. 

Arī zīmola pārdošanas rādītāji pasaulē pērn auguši par 9%.“Amber Beverage Group”, kas atbild par šī degvīna globālo pārdošanu, šogad plāno kāpināt “Moskovskaya® Vodka” realizācijas apjomus vēl uz pusi.Tik ambiciozus mērķus ļauj izvirzīt plānotā straujā zīmola izaugsme “lielajos” degvīna tirgos – īpaši ASV un Lielbritānijā.

Zīmola globālais vadītājs Renatas Alekna (Renatas Alekna) ir pārliecināts, ka arī limitētās sērijas izlaišana dos pozitīvu ieguldījumu zīmola tālākai izaugsmei, jo tā ir iespēja pievērst patērētāja uzmanību un izcelties starp citiem plaša patēriņa degvīniem.Limitētās sērijas produkts jau ir pieejams Baltijas valstu tirgos, un kā nākamie tiem sekos Spānija, Itālija, Portugāle, Libāna, Gruzija un Austrija.

Latvijā ražotais degvīns “Moskovskaya® Vodka” jau ir pieejams pārdošanā vairāk nekā 40 tirgos, ieskaitot Centrālameriku un ASV.  

Zīmola kvalitāte un ilgtspēja ir atzīta daudzos pasaules alkoholisko dzērienu un vīnu konkursos. Pēdējo divu gadu laikā “Moskovskaya® Vodka” ir ieguvusi sešus starptautiskus apbalvojumus:
- Dubultā Zelta medaļu“Wine&Spirits Wholesalers of America” (ASV)
- Zelta medaļu   “ChinaWine&Spirits Awards” (Ķīna)
- Zeltamedaļu “Spirits Business Vodka Masters Competition” (Lielbritānija)
- Sudrabu ar izcilību“International Wine&Spirits Competition” (Lielbritānija)
- Sudraba medaļu “New York International Spirits Competition” (ASV)
- Un divas zelta zvaigznes par izcilajām garšas kvalitātēm no“Superior Taste Award Competition” (Beļģija)


Dana Hasana


ALKOHOLA LIETOŠANAI IR NEGATĪVA IETEKME. TĀ PĀRDOŠANA, IEGĀDĀŠANĀS UN NODOŠANA NEPILNGADĪGĀM PERSONĀM IR AIZLIEGTA. 


  

Vēl ziņas

Latvijas uzņēmums Mogotel atver jaunu viesnīcu Tallinā
Vīnziņa padomi izvēloties dzirkstošo vīnu
3 noderīgi padomi veselīgam un garšīgam svētku galdam bērniem
Gandrīz puse aptaujāto Latvijas jauniešu vēlas ēst mazāk dzīvnieku produktu
Daudzās Latvijas ģimenēs maltītes gatavo kopā ar bērniem


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts