Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

09.04.2018

Amber Beverage Group pievienojas vēl divi pasaules līmeņa uzņēmēji

“Amber Beverage Group” (ABG) paziņo, ka no šā gada 1. aprīļa ABG uzraudzības padomei kā direktori bez izpildpilnvarām pievienojas Dr. Sergejs Kovanda (Sergey Kovanda) un Džefs Hopmaijers (Jeff Hopmayer). Ar savu ilggadējo pieredzi abi uzņēmēji stiprinās ABG pārvaldību un uzņēmumu grupas attīstību. Tāpat eksperti sniegs plašāku redzējumu par faktoriem, kas varētu ietekmēt ABG grupas darbību un tās uzņēmējdarbības vidi.

Dr. Sergejs Kovanda ieguvis ekonomikas zinātņu doktora grādu Maskavas Valsts Starptautisko Attiecību Institūtā. Jau vairākus gadus viņš ir institūta asistējošais rektors, kā arī valdes loceklis Krievijas un Francijas kopuzņēmumā “Continental-Invest”. Savā profesionālajā karjerā, kas ilgst jau vairāk nekā 20 gadus, Dr. Kovanda ir bijis vairāku starptautisko finanšu un ražošanas uzņēmumu valdes loceklis.

Savukārt Džefam Hopmaijeram ir vairāk nekā 30 gadu pieredze vadītāja amatā. Karjeras lielāko daļu Hopmaijers pavadījis, strādājot ar alkoholisko dzērienu organizācijām gan publiskajā, gan privātajā sektorā. Hopmaijeram ir ievērojama un plaša pieredze mazumtirdzniecības, patēriņa produktu un alkoholisko dzērienu jomās. Šobrīd viņš dalās savās zināšanās ar citiem uzņēmējiem caur vienu no lielākajiem burbona, viskija un citu stipro dzērienu izplatītājiem industrijā – “Brindiamo Group”.

„Amber Beverage Group” ir starptautisks vīna un stipro alkoholisko dzērienu ražošanas uzņēmums, kura centrālais birojs atrodas Luksemburgā. Pašlaik uzņēmumu grupā nodarbināti vairāk nekā 2400 darbinieku, apvienojot četrus ražošanas uzņēmumus Meksikā, Krievijā, Latvijā un Igaunijā, kā arī produkcijas izplatīšanas uzņēmumus visās Baltijas valstīs un Apvienotajā Karalistē. 

Grupa specializējas vīna un stipro dzērienu mazumtirdzniecībā, loģistikas pakalpojumu nodrošināšanā, kā arī īsteno eksportu uz vairāk nekā 170 pasaules valstīm. ABG grupa ar lepnumu izplata vairāk nekā 150 grupai piederošos stipro alkoholisko dzērienu un vīna kategorijas zīmolus, tostarp “Moskovskaya Vodka”, “Rīgas Melnais Balzams”, Rooster Rojo Tequila” un “Cosmopolitan Dīva”.Sabīne Rutka

  

Vēl ziņas

Katrs sestais Latvijas iedzīvotājs pērn pirmoreiz izmēģināja pārtikas iegādi internetā
Maxima vakcinācijas veikšanai rosina izmantot lielveikalu infrastruktūru
Maxima pērn ziedojusi 230 000 pārtikas produktu
Amber Beverage Group apbalvota kā vadošā starptautiskā dzērienu nozares kompānija 2020. gadā
Lidosta Rīga gadu noslēdz ar pasažieru skaita kritumu par vairāk nekā 74%


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts