Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

04.03.2015

„Amber Beverage Group’’ paplašina sadarbību ar „Beam Suntory’’

„Amber Beverage Group’’ - vadošais vīnu un stipro alkoholisko dzērienu ražotājs un izplatītājs Baltijā, kuru Latvijā pārstāv AS „Latvijas balzams”, „Latvijas balzams veikali” un dzērienu izplatītājs SIA ‘’SPI Distribution (Latvia)”, paplašina savu sadarbību ar pasaulē trešo lielāko premiālo stipro alkoholisko dzērienu ražotāju „Beam Suntory’’, pievienojot dzērienu portfelim jaunus zīmolus.   

Ar šī gada martu „Amber Beverage Group” izplatītāju kompānijas Baltijā pārstāvēs un izplatīs tādus pasaulē slavenus zīmolus kā „Teacher’s”, „Laphroaig” un „Bowmore” skotu viskiji, „Canadian Club” viskijs, „Courvoisier” konjaki un „Sauza” tekila, „Jim Beam” un „Maker’s Mark” burboni. 

“Būt par pasaulē vadošā alkoholisko dzērienu ražotāja vēstniekiem un partneriem ir ļoti liels gods un atbildība vienlaikus. Jau vairākus gadus mums ir veiksmīga sadarbība ar „Beam Suntory Inc.” Latvijā un Lietuvā un esam ļoti priecīgi par šīs sadarbības paplašināšanu Baltijā,” atzīst „Amber Beverage Group” valdes priekšsēdētājs Sīmurs Fereira (Seymour Ferreira).
“Sadarbības paplašināšana ar „Beam Suntory” ir liels solis uz priekšu mūsu grupas attīstības stratēģijā Baltijas reģionā, papildinot mūsu portfeli, kurā jau ir pasaulē plaši pazīstami zīmoli, tādi kā „William Grant”, „Concha y Toro’’ un „KWV’’, ar vēl viena spēcīga starptautiska ražotāja zīmoliem,” uzsver S. Fereira.  

Sadarbība ar „Beam Suntory” dos iespēju „Amber Beverage Group’’, kas jau ražo un izplata pasaulslaveno degvīnu  Stolichnaya™ un degvīnu Moskovskaya®, nostiprināt savas līderpozīcijas viskiju, konjaku un tekilu segmentā Baltijas tirgos.

Arī „Beam Suntory’’ EMEA reģiona viceprezidents Torstens Helbigs (Torsten Helbig) pauž pārliecību, ka šī ilgtermiņa sadarbība dos iespēju attīstīt biznesu  Baltijas valstīs jaunā līmenī un sekmēs abu kompāniju izaugsmi un mērķu sasniegšanu. 

„Amber Beverage Group” holdingā ietilpst šādi uzņēmumi: alkoholisko dzērienu ražotājs AS „Latvijas balzams”, dzērienu izplatītāji „SPI Distribution Latvia”, „SPI Distribution Estonia” un „Bennet Distributors” Lietuvā, specializēto dzērienu veikalu ķēde „Latvijas balzams veikali” Latvijā un „Darija” Lietuvā, kā arī „Amber Logistics” loģistikas centrs. Dana Hasana

  

Vēl ziņas

Ir nācis klajā pirmais MICHELIN ceļvedis Latvijā
Ēdienu inovācijas un hibrīdēdieni ilgtspējīgai pārtikas nozarei
Kuldīga aicina uz uguns un šokolādes maģijas piedzīvojumu Kuldīgas Restorānu nedēļā 2023
Cēsu novada Restorānu nedēļa pārsteigs ar garšām un personībām!
Lidostā Rīga atvērts Caffeine


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts