Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

02.09.2016

Amber Beverage Group iesaistās tekilas biznesā

Baltijā lielākais alkohola ražotājs un izplatītājs Amber Beverage Group, kas ir daļa no starptautiskā koncerna SPI Group, ir noslēdzis nozīmīgu darījumu, iegūstotsavā īpašumā ievērojamu tekilas ražotāja Fabricade Tequilas Finos kapitāla daļu. 

Fabricade Tequilas Finos ražotne atrodas Tekilas pilsētā Meksikā,un uzņēmums ir autentisks tekilas ražotājs un vairāk nekā 20 tekilas zīmolu īpašnieks.

Amber Beverage Group valdes priekšsēdētājs Sīmurs Ferreira (Seymour Ferreira) pauž gandarījumu par partnerību ar Fabricade Tequilas Finos un iespējām, ko darījums paver Amber Beverage Group izaugsmei ASV un Latīņamerikas tirgos. 

"Mums ir vairāk nekā gadsimtu ilga pieredze tādu pasaulē zināmu stipro alkoholisko dzērienu ražošanā un izplatīšanā kā Moskovskaya®Vodka, Rīgas Melnais Balzams® un daudzi citi. Mēs esam spēcīgs un strauji augošs starptautisks bizness, kas no Rīgas pārvalda jauvairāk nekā 50 tirgus. 

Apvienojot šo mūsu kompetenci ar pieredzējuša Meksikas ražotājaspēku tekilas jomā, mēs paplašināsim savu dzērienu portfeli ar jaunu, strauji augošu dzērienu kategoriju un stiprināsim mūsu pozīcijas starptautiskajā tirgū,” uzsver S. Fereira.

Fabrica De Tequilas Finos ražoto portfelī ir vairāk nekā 20 tekilas zīmolu, tostarp pasaulē labi zināmi tekilas zīmoli, kā KAH, DonCamilo, Agave 99, Zapopanun Tonala.

Tekila ir viena no visātrāk augošajām alkoholisko dzērienu kategorijām. Saskaņā ar plašākās specializētas analītiskās informācijas kompānijas IWSR datiem tekilas patēriņa pieaugums visā pasaulē turpmāko piecu gadu laikā tiek prognozēts vairāk nekā 16% apmērā. 

Lielākie tekilas tirgi pasaulē ir ASV un Meksika, kur patēriņš 2015.gadā sasniedza attiecīgi 138 miljonus un 81 miljonu litru. Lielākie tekilas tirgi Eiropā ir Vācija, Krievija un Apvienotā Karaliste. 


Dana Hasana, 
„Amber Beverage Group” komunikācijas vadītāja 

  

Vēl ziņas

Recepte: Roberto Meloni gatavo pastu krēmīgā diļļu mērcē
Latvieši ik gadu izdzer vairāk nekā 1,5 miljonus tasīšu kafijas
Latvijas dabas tūrisma piedāvājums pārsteidz britu tūroperatorus
Ādažu čipsi un Selga triumfē “Gada augu produkts 2023" aptaujā
Svinēsim Jāņus Dzegužkalnā!


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts