Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

14.01.2021

Amber Beverage Group apbalvota kā vadošā starptautiskā dzērienu nozares kompānija 2020. gadā


Globālā alkoholisko dzērienu ražošanas un izplatīšanas kompānija Amber Beverage Group (ABG), kuras atpazīstamākie uzņēmumi Latvijā ir Latvijas balzams, Latvijas balzams veikali un vadošais alkoholisko dzērienu izplatītājs Amber Distribution Latvia, ikgadējās Global 100 Awards ietvaros atzīta par “2020. gada labāko vadošo starptautisko alkoholisko dzērienu kompāniju” (Best Leading International Beverage Company of the Year 2020).

Papildus vispārēju izcilības standartu ievērošanai uzņēmuma darbībā, Global 100 Awards žūrija īpaši novērtējusi ABG uzņēmējdarbības rezultātus, kas pārsniedza 2019. gada rādītājus, neskatoties uz Covid-19 pandēmiju, kā arī uzteica kompānijas inovatīvo garu, attīstot jaunus zīmolus un tirgus.

“Mēs esam inovāciju virzīts uzņēmums, un par spīti pagājušā gada izaicinājumiem esam izstrādājuši vairākus produktus un esam atraduši veidus, kā sasniegt mūsu patērētājus visā pasaulē arī šajā grūtajā laikā. Racionalizējot un efektivizējot teju ikkatru darbību, mēs nepārtraukti turpinām strādāt pie risinājumiem, kā paplašināt savu klātbūtni globālajā tirgū,” stāsta Jekaterina Stuģe, “Amber Beverage Group” vadītāja. “Mēs lepojamies, ka šo neierasto gadu esam noslēguši uz pozitīvas nots, kā arī esmu pārliecināta, ka 2021. gads mums nesīs aizraujošas iespējas, ko ABG komanda noteikti izmantos,” noslēdz Jekaterina Stuģe.

2020. gadā ABG paplašinājās, iekļaujot trīs dzērienu izplatīšanas uzņēmumus: Indie Brands Lielbritānijā, kas specializējas augstākās kvalitātes stipro alkoholisko dzērienu importēšanā, Mountain Spirits Austrijā, izplatīšanas uzņēmumu pašā Alpu sirdī ar augstas kvalitātes zīmoliem no visas pasaules, un Vinothek Gourmet – ekskluzīvu vīnu tirdzniecības tīklu Latvijā. Tāpat pērnajā gadā tika izveidotas vairākas jaunas partnerattiecības ar ABG galveno zīmolu importētājiem Amerikas Savienotajās Valstīs, piemēram, pieredzējusi dzērienu izplatīšanas kompānija Espiritus Group tagad ASV tirgū importē vienu no pasaules senākajiem rūgtajiem uzlējumiem – pašmāju leģendāro “Rīgas Melno Balzamu ®”.

Jau 12. reizi Global 100 Awards iniciatīva novērtē uzņēmumu un individuālu personu sasniegumus, kas darbojas saskaņā ar visaugstākajiem standartiem visā pasaulē. Pēc atlases procesa, kurā piedalījās tikai 100 pasaules vadošie uzņēmumi un individuāli profesionāļi, 2020. gada decembrī Global 100 Awards žūrija paziņoja uzvarētājus, kuri tika vērtēti pēc dažādiem vietēja un starptautiska mēroga kritērijiem, tostarp darba sarežģītības, stratēģiskā nozīmes un inovācijām. EMG Publishing vairāk nekā 163 valstīs atlasīja piecus nominantus katrā kategorijā, nominējot Luksemburgā bāzēto Amber Beverage Group kā uzvarētāju vadošo dzērienu ražošanas uzņēmumu kategorijā.

Amber Beverage Group ir starptautiska alkoholisko dzērienu ražošanas un izplatīšanas kompānija, kuras produkti ir atrodami miljonos mājsaimniecību visā pasaulē. Tā darbojas globālā mērogā no galvenā biroja Luksemburgā, kā arī caur ražošanas un izplatīšanas uzņēmumiem Krievijā, Meksikā, Lielbritānijā, Austrālijā, Austrijā un Baltijā – tā vēsturiskajā mājvietā. ABG nodarbina vairāk nekā 2000 darbinieku, kas nodrošina ražošanas, pildīšanas, tirdzniecības, izplatīšanas, eksportēšanas un mazumtirdzniecības funkcijas. ABG galvenie zīmoli ir Cross Keys Gin®, Riga Black Balsam®, Moskovskaya® Vodka, Rooster Rojo® tequila, KAH® Tequila un Cosmopolitan Diva®. Grupas zīmolu portfelī ietilpst vairāk nekā 600 zīmoli, ko tā aktīvi izplata vairāk nekā 185 tirgos visā pasaulē.

Sabīne Rutka

  

Vēl ziņas

Aizvadīts jau 3.starptautiskais konkurss ”Learn, Know, Do, Can, Show”
Veiksmīgi noslēgusies AEHT sagatavošanas konference Rīgā
Latvijas pavāru elite nu jau trešo reizi startē Bocuse d’Or Eiropas atlasē, Pasaules prestižākajā pavāru konkursā!
Inovatīvs sadarbības projekts - mobilā mācību lietotne viesmīlības nozarē
Kas drošāks- steiks vai nageti


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts