Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

27.02.2012

ALUS DARĪTAVAI ALDARIS JAUNS IZPILDDIREKTORS

T.K.Jakobsens ir strādājis Carlsberg Grupā 15 gadus. Līdz 2008.gadam T.K.Jakobsens bija atbildīgas par Carlsberg produktu pieejamību vairāk kā 100 eksporta tirgos, kuros Carlsberg Grupai nav savu alus darītavu. Kopš 2008. gada T.K.Jakobsens ir strādājis par izpilddirektoru Carlsberg uzņēmumos Horvātijā un Ungārijā.

 „Man vienmēr ir patikuši jauni izaicinājumi, tāpēc esmu pagodināts, ka kļuvu par Latvijas alus tirgus līdera izpilddirektoru. Esmu pārliecināts, ka pieredze, ko esmu guvis ilgus gadus strādājot alus nozarē Aldarim palīdzēs vēl vairāk nostiprināt pozīcijas alus segmentā, kā arī palielināt mūsu pārstāvniecību bezalkoholisko dzērienu nozarē”, norāda T.K.Jakobsens.

Līdzšinējais izpilddirektors Tomass Panteli (Thomas Panteli) saņēmis paaugstinājumu un turpmāk ieņems vadošu amatu Carlsberg Grupā. T.Panteli pievienojās Aldara komandai 2008.gada augustā. Pildot Aldara izpilddirektora pienākumus, Aldaris tika veiksmīgi pārstrukturizēts finanšu krīzes laikā, saglabājot uzņēmuma tirgus līdera pozīciju. 2011.gadā Aldaris alus pārdošanas apjomi palielinājās par 2%, bet sidra – par 12%, salīdzinot ar 2010.gadu.

Aldaris valdes priekšsēdētāja ir Ināra Šure.

Aldaris ir dibināts 1865. gadā un ir Carlsberg Grupas uzņēmums. Aldara produktu portfelī ir aptuveni 40 dažādu dzērienu, kas pārstāv sešas grupas – alu, dzeramo ūdeni, alkoholiskos kokteiļus, sidru, bezalkoholiskos dzērienus un enerģijas dzērienus.


Laura Krastiņa,
A/S Aldaris Komunikāciju direktore

http://www.aldaris.lv/
http://twitter.com/AldarisAlus
http://www.facebook.com/ASAldaris
http://www.draugiem.lv/Aldaris

 

  

Vēl ziņas

Pasaules slavenākajā pavāru konkursā Bocuse d’Or Eiropa piedalījās Latvijas komanda
Trīs drosmīgie Maskavā: biznesa stundas no restorāniem, kuri atvērās krīzes laikā
Pētījums: 41% Latvijas iedzīvotāju pandēmijas iespaidā ir mainījis savus ikdienas ēšanas paradumus
Notiks Cēsu rudens restorānu nedēļa
Latvijas konditorejas fabrika Pobeda Confectionery iekļauta pasaules TOP 5 sarakstā


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts