Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

30.11.2011

ALDARIS PIEDĀVĀ JAUNU TUMŠO ZIEMAS ALU

Alus darītava Aldaris turpina pilnveidot savu Tradicionālo kolekciju, kur līdzās esošajām Aldaris Dūmaku, Aldaris Muižnieku un Aldaris Kviešu alus šķirnēm alus mīļotājiem tiek piedāvāts jauns premium klases tumšais alus Aldaris Ziemas. Tas izceļas ar tumšā alus patīkamo iesala saldenumu, apiņu rūgtumu, viegli dedzināta iesala aromātu un lieliski sader kopā ar Latvijas tradicionālajiem ēdieniem.

Aldaris Ziemas alu patērētājiem piedāvās tikai ziemas mēnešos, turpinot pirms četriem gadiem iesākto tradīciju – uz ziemas saulgriežiem sagādāt pārsteigumu īstiem alus cienītājiem.

„Latvijā alus baudīšanas tradīcija ziemas mēnešos vēl tikai attīstās, lai gan ar katru gadu ziemas alus mīļotāju skaits pieaug. Savukārt citviet Eiropā un it īpaši Skandināvijas valstīs alus jau gadsimtiem ilgi ir viens no populārākajiem dzērieniem tieši ziemas saulgriežos. Piemēram, Dānijā visi iedzīvotāji gaida J-Day (Julebryg Day), kad Carlsberg rīko vērienīgas alus tūres Dānijas pilsētās, piedāvājot īpašo Ziemassvētku alu. Arī mēs vēlamies pilnveidot un dažādot alus baudīšanas kultūru Latvijā, izveidojot un pakāpeniski attīstot Aldara Tradicionālo kolekciju, piedāvājot alus mīļotājiem augstākās kvalitātes alu, kas baudāms dažādos gadalaikos un lieliski sader kopā ar Latvijas tradicionālajiem ēdieniem,” saka a/s Aldaris izpilddirektors Tomass Panteli.

Latvijā ziemas alus tradīcijas aizsākušās nesen, bet Eiropā šāda alus pirmsākumi meklējami jau vikingu laikos, kad to brūvēja par godu ziemas saulgriežiem, turklāt tas bija stiprāks par tradicionālo alu un to mēdza dzert karstu, lai aukstajās ziemās sasildītos.

Aldaris Ziemas alus jau šobrīd pieejams visās lielākajās tirdzniecības vietās. Jaunā Ziemas alus ražošanā investēti 30 000 eiro.

Aldaris ir dibināts 1865. gadā un ir lielākā alus darītava Latvijā, kā arī viena no lielākajām Baltijas valstīs. Aldaris ir Carlsberg Grupas uzņēmums. Aldara produktu portfelī ir aptuveni 50 dažādu dzērienu, kas pārstāv piecas grupas – alu, dzeramo ūdeni, alkoholiskos kokteiļus, bezalkoholiskos dzērienus un enerģijas dzērienus.

Oskars Fīrmanis,
A/S Aldaris sabiedrisko attiecību konsultants


  

Vēl ziņas

Veselīgas ēšanas pamatprincipi, kas noderēs ne tikai janvārī
Pavāru klubam jauns prezidens - Artūrs Arnicāns
Ko iegūst cilvēks un planēta, ceļot galdā tikai augu valsts produktus?
Mogotel atvēris savu pirmo viesnīcu Siguldā - Rixwell Segevold Hotel
Četri neparasti notikumi Valmiermuižā jeb kāpēc Valmiermuiža bija lepnāka par pašu Valmieru


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts