Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

07.11.2011

ALDARIS ALU PILDĪS JAUNĀKĀS PAAUDZES PUDELĒS

Latvijas lielākā alus darītava Aldaris alus šķirni Apinītis Premium turpmāk pildīs jaunās premium kvalitātes 1,2 l QPET (quality PET) pudelēs. Latvijā šāda veida pudelēs alus tiks pildīts pirmo reizi. Jaunā trīsslāņu pudele ar aizsargbarjeru ir īpaši radīta, lai pasargātu alu no ārējo apstākļu ietekmes, nodrošinot nemainīgi augstu garšas kvalitāti. Carlsberg Grupa jaunajās tehnoloģijās ir investējusi 1 milj. eiro, kas nodrošina visām Carlsberg Grupas Baltijas kompānijām, arī Aldarim, iespēju pildīt alu šajā iepakojumā.

QPET ir modernākās pudeles PET segmentā. Tā faktiski ir trešās paaudzes PET pudele, kas arvien vairāk līdzinās stikla iepakojumam. Carlsberg Grupas Baltijas uzņēmumi ir pirmie, kas sākot ar novembri piedāvā alu jaunajās QPET pudelēs.

„Apinītis ir populārākā alus šķirne Latvijā, tādēļ tieši šo produktu kā pirmo izvēlējāmies pildīt jaunajās pudelēs, taču nākotnē, iespējams, arī pārējās alus šķirnes, kas pildītas PET iepakojumā, pāries uz šīm modernajām 1,2 l pudelēm. Tas, protams, būs atkarīgs no rezultātiem un QPET segmenta attīstības tendencēm. Mēs plānojam, ka inovācijas ļaus palielināt šīs alus šķirnes pārdošanas apjomus par aptuveni 10%,” saka a/s Aldaris izpilddirektors Tomass Panteli.

Alus aromātu galvenokārt ietekmē skābeklis, kas caur pudeles sieniņām nonāk iekšpusē. Pētījumi liecina, ka pieļaujamais skābekļa daudzums ir 1 mg uz litru alus. Kad šis līmenis tiek pārsniegts, alus zaudē savu sākotnējo garšu, krāsu un aromātu. Modernā trīsslāņu pudele garantē lielāku aizsardzību pret skābekļa piekļuvi alum. Jaunās tehnoloģijas rezultātā skābekļa piekļuve alum tiek samazināta par 96%.

Alus Apinītis jaunajā iepakojumā patērētājiem ir pieejams jau no novembra.


                                                                                                                 Parastā PET pudele                            Trīsslāņu QPET pudele


Aldaris ir dibināts 1865. gadā un ir lielākā alus darītava Latvijā, kā arī viena no lielākajām Baltijas valstīs. Aldaris ir Carlsberg Grupas uzņēmums. Aldara produktu portfelī ir aptuveni 50 dažādu dzērienu, kas pārstāv piecas grupas – alu, dzeramo ūdeni, alkoholiskos kokteiļus, bezalkoholiskos dzērienus un enerģijas dzērienus.
Oskars Fīrmanis,
A/S Aldaris sabiedrisko attiecību konsultants
www.aldaris.lv
http://twitter.com/AldarisAlus
http://www.facebook.com/ASAldaris

  

Vēl ziņas

Aizvadīts jau 3.starptautiskais konkurss ”Learn, Know, Do, Can, Show”
Veiksmīgi noslēgusies AEHT sagatavošanas konference Rīgā
Latvijas pavāru elite nu jau trešo reizi startē Bocuse d’Or Eiropas atlasē, Pasaules prestižākajā pavāru konkursā!
Inovatīvs sadarbības projekts - mobilā mācību lietotne viesmīlības nozarē
Kas drošāks- steiks vai nageti


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts