Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

01.03.2020

Aldara rīkotajā konkursā Mežpils Prove izvēlēti labākie mājbrūvētāji

Noslēdzies AS Aldaris rīkotais ikgadējais mājbrūvētāju konkurss Mežpils Prove, kurā šoreiz par uzvarētāju atzīts Sandis Bērziņš, informēja uzņēmumā.

Konkursam šogad tika iesniegti 17 darbi, no kuriem četri tika izvirzīti fināla degustācijai.

Lai arī konkursā ir dalībnieki, kas piedalās regulāri un atsevišķi meistari iesniedza savus paraugus pat sesto reizi, ik gadu konkurenci papildina arī jauni alus pazinēji.

Pirmo reizi piedalījās arī uzvarētājs Sandis Bērziņš, kurš ir izcīnījis iespēju brūvēt savu alu Aldara vēsturiskajā alus darītavā 9500 litru apjomā, kas tiks pārdots restorānos visā Latvijā, kā arī pilnībā apmaksātu braucienu uz vienu no pasaulē labākajiem alus festivāliem MBCC 2020 Kopenhāgenā, Dānijā.

Konkursa laikā meklējam alu, kas ir ne tikai interesants un orģināls, bet arī tuvs visai žūrijai, patīk un garšo ikvienam. Šogad uzvarētāja alu piedāvāsim tieši restorānu apmeklētājiem, nevis veikalu pircējiem, jo tā ir vieta, kur cilvēki biežāk izvēlas eksperimentēt un atklāt jaunas garšas. Pēc uzvarētāja alus receptes brūvēšana tiks uzsākta martā, savukārt jau aprīlī tas būtu pieejams alus mīļiem visā Latvijā,” norādīja alus darbnīcas direktors un konkursa “Mežpils Prove” dibinātājs stāsta Andris Rasiņš.

Mājbrūvētāju konkurss Mežpils Prove tiek rīkots jau sesto gadu un ar katru gadu pulcē arvien vairāk alus profesionāļus un entuziastus, iepazīstinot sabiedrību ar labākajiem Latvijas alus mājbrūvētājiem. Pērn uzvarēja Ričards Vaišļa ar beļģu alus tipa Saison brūvējumu Mežpils sienāzis.

Avots: AS Aldaris

  

Vēl ziņas

Jūrmalā atvērts jauns restorāns gardēžiem – Choice Jūrmala
Līgotāji šogad galdā cels dažādus sierus, alu, šašliku un svaigus dārzeņus
Ēšanas paradumi ir mainījušies uz veselīgākiem
MICHELIN zvaigznes tagad arī Baltijā
Bezmaksas semināri par interaktīvo rīku darba vides riska novērtēšanai OiRA


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts