Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

01.03.2020

Aldara rīkotajā konkursā Mežpils Prove izvēlēti labākie mājbrūvētāji

Noslēdzies AS Aldaris rīkotais ikgadējais mājbrūvētāju konkurss Mežpils Prove, kurā šoreiz par uzvarētāju atzīts Sandis Bērziņš, informēja uzņēmumā.

Konkursam šogad tika iesniegti 17 darbi, no kuriem četri tika izvirzīti fināla degustācijai.

Lai arī konkursā ir dalībnieki, kas piedalās regulāri un atsevišķi meistari iesniedza savus paraugus pat sesto reizi, ik gadu konkurenci papildina arī jauni alus pazinēji.

Pirmo reizi piedalījās arī uzvarētājs Sandis Bērziņš, kurš ir izcīnījis iespēju brūvēt savu alu Aldara vēsturiskajā alus darītavā 9500 litru apjomā, kas tiks pārdots restorānos visā Latvijā, kā arī pilnībā apmaksātu braucienu uz vienu no pasaulē labākajiem alus festivāliem MBCC 2020 Kopenhāgenā, Dānijā.

Konkursa laikā meklējam alu, kas ir ne tikai interesants un orģināls, bet arī tuvs visai žūrijai, patīk un garšo ikvienam. Šogad uzvarētāja alu piedāvāsim tieši restorānu apmeklētājiem, nevis veikalu pircējiem, jo tā ir vieta, kur cilvēki biežāk izvēlas eksperimentēt un atklāt jaunas garšas. Pēc uzvarētāja alus receptes brūvēšana tiks uzsākta martā, savukārt jau aprīlī tas būtu pieejams alus mīļiem visā Latvijā,” norādīja alus darbnīcas direktors un konkursa “Mežpils Prove” dibinātājs stāsta Andris Rasiņš.

Mājbrūvētāju konkurss Mežpils Prove tiek rīkots jau sesto gadu un ar katru gadu pulcē arvien vairāk alus profesionāļus un entuziastus, iepazīstinot sabiedrību ar labākajiem Latvijas alus mājbrūvētājiem. Pērn uzvarēja Ričards Vaišļa ar beļģu alus tipa Saison brūvējumu Mežpils sienāzis.

Avots: AS Aldaris

  

Vēl ziņas

Latvijas uzņēmums Mogotel atver jaunu viesnīcu Tallinā
Vīnziņa padomi izvēloties dzirkstošo vīnu
3 noderīgi padomi veselīgam un garšīgam svētku galdam bērniem
Gandrīz puse aptaujāto Latvijas jauniešu vēlas ēst mazāk dzīvnieku produktu
Daudzās Latvijas ģimenēs maltītes gatavo kopā ar bērniem


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts